Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Zapala się kontrolka ABS'u


truckdriver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki rebus po zapaleniu auta i skręceniu kołami czy to w lewo czy w prawo na maksa na postoju włacza sie kontrolka czerwona uwaga i od absu dzieje sie to tylko na postoju przy manewrowaniu na parkingu w miejscu podczas jazdy nigdy nie zapaliła się kontrolka jak również nie dokrecenie na maksa pół obrotu do konca przy skrecaniu również problem nie wyskakuje.dzieje mi sie to tylko przy skrecaniu na maksa kołami.dzieje mi sie to doscyc krótko ale jest to denerwujace przy parkowaniu w miescie podczas normalnej jazdy problemu niema.znajomy mechanik podpowiedział ze wina moze lezec w któryms z zacisków ze cylinderek jest zapieczony ale pytam moze miał ktoś taki problemik i pomoże moze nie trzeba bedzie podpinac pod kompa???? pomocy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić trzeba ciągłość obwodu czujników w przednich kołach, tzn połączenie we wtyczkach oraz czy nie ma przerwy w przewodzie. Rozłącz wtyczki, podłącz omomierz i zobacz dla każdego czujnika czy są wskazania przy skręconych kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz vag to podjedz na spota to podepna Ci auto pod kompa i sprawdzisz ktory czujnik daje sygnał.

luz na łozysku prawdopodobny, ale zeby az tyle zeby czujnik nie widział pierscienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...