Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami


lnn

Znaczki na tylnej klapie  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Znaczki na tylnej klapie



Rekomendowane odpowiedzi

thx

Co myślicie o oryginalnych znaczkach S4 na tył i przód ?

Lepiej mieć szybką serię czy wolne S4 ? :P

1jezeli to ma byc polaczone z caloscia progami zderzakami itd, to czemu nie....osobiscie bardziej jeszcze mi sie podoba RS4-look

2szybka serie :D ...ale ja juz etap powaznego tuningu optycznego mam za soba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano zachodze do swojej Niunci zapakowac ladunek do bagaznika i moim oczom ukazala klapa bez OOOO. Pal licho ze znaczkiem ale ten chu... porysowal mi lakier. :evil:

Jak bym chu... zlapal to bym mu wszystkie palce pokoleji łamał. :twisted:

Teraz co radzicie, bo budzet na malowanie w sumie juz mam zaplanowany i raczej nie starczy na malowanie no chyba, ze tylko to mi pozostanie :?: :?:

Myslalem zrobic jakas nalepke pod kolor z OOOO i nalepic, albo kiedys tez mialem w planach nakleic na szybe gekonka i moze w to miejsce go nakleic :?: :?:

Tylko czy to nie bedzie wsiursko wygladalo :?: :?:

Jestem rozpaczony, ze ktos mojej Niuni zrobil taka krzywde. :cry:

Poradzcie cos.

A moge wrzucic zdjatko tylu i moze ktos zrobi to w jakims programie z nalepka.

Jak nie to pozostaje pomalowac. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj fote!!współczuje ci.ciekawe po co komu ten zanczek pewnie na zlosc i po chwili do rowu go wyrzucil palant :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikuś, szkoda :( Dlatego lepiej mieć bez znaczków...

Wczoraj mnie rozwalił taki jeden koleś. Stoję autkiem i rozmawiam z kumplem. Podchodzi jakiś starszy facet i wypytuje o auto. Po chwili patrzy (brak znaczków) i pyta: "A co to jest ? BMW ?" Nogi mi się ugięły. Chcąc być trendy zapytał jeszcze: "Ile to ma kucy ?" Mówię mu, że jeszcze nie wiem, ale w serii 150KM, na co koleś: "A co tak mało? Ja w Warszawie robiłem taką samą co miała 300KM" :shock: . Już nie pytałem co on przy niej robił bo mi ręce opadały, może to jakiś wulkanizator albo człowiek od wymiany klocków bo co on niby mógł robić przy 300 konnym 1.8T jak on nawet A4 od BMW nie odróżnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pytałem co on przy niej robił bo mi ręce opadały, może to jakiś wulkanizator albo człowiek od wymiany klocków bo co on niby mógł robić przy 300 konnym 1.8T jak on nawet A4 od BMW nie odróżnia?

Może mył opony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zapadla decyzja, ze klapa jednak bedzie malowana. :mrgreen:

Koszt nie bedzie wieli bo i powierzchnia nie wielka oraz moje materialy i male przygotowanie do malowania.

Od poniedzialku biore sie za przygotowanie klapy i zderzakow.

Po wyczyszczeniu pozostalosci tasmy dwustronnej i malej polerce miejscowej z odleglosci 2 metrow nie widac nic. Zdjec nie zrobilem bo nie mialem czym. Jesli zdobede aparat to jeszcze szczele fotki.

Teraz powiem tak: jakos łyso mi bez tego znaczka tylko z dwoma po bokach na dole.

Czy po pomalowaniu zakladac, ktory kolwiek ze znaczkow, czy sobie odpuscic zeby znow nie miec nieprzyjemnosci :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym przynajmniej OOOO założył.

Tylko jak znowu jakiemus malolatowi sie zachce to znowu malowanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie ma już więcej takich debili na świecie w końcu ilu ich może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie ma już więcej takich debili na świecie w końcu ilu ich może być

A moze ze zlosci albo z zazdrosci ?? Swoja droga niezle sie musial nameczyc, suszarki chyba ze soba nie mial, chyba ze OOOO nozem odklejal ?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ze zlosci albo z zazdrosci ?? Swoja droga niezle sie musial nameczyc, suszarki chyba ze soba nie mial, chyba ze OOOO nozem odklejal ??

Nie no nikomu nie podpadlem ostatnio, a z zazdrosci to tez chyba nie bo 10m dalej stala sliczna Omega na pelnym wypasie 02-03 rok.

Nie wiem czym to podwazal ale rysy glebokie porobil i na szerokosc ok. 2mm. Moze jakis maly srubokret.

Ciekawe czy jutro nie zastane zupelnie golej maski. Moze sie pokwapi jeszcze na Quattro, TDI i A4.

Ale dzis mi ktos powiedzial cytuje:"... to slaby zlodziej byl skoro samochod zostawil, a zabral znaczek. Czesciej robia odwrotnie......" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzis mi ktos powiedzial cytuje:"... to slaby zlodziej byl skoro samochod zostawil, a zabral znaczek. Czesciej robia odwrotnie......"

ten ktoś miał racje a tamtemu może do roweru znaczek pasował albo do deskorolki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym przynajmniej OOOO założył.

Tylko jak znowu jakiemus malolatowi sie zachce to znowu malowanko.

ehh za takie cos to rece powinni ucinac :cool: myslalem ze moda na zbieranie znaczkow sie dawno skonczyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh za takie cos to rece powinni ucinac myslalem ze moda na zbieranie znaczkow sie dawno skonczyla

No ja tez tak myslalem bo dawno nic takiego nie slyszalem. Ale dzisiaj sie dowiedzialem, ze sasiadowi z bloku niedawno tez skroili wiec moda chyba powraca.

Przynajmniej w moim miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że jak najprędzej minie ta moda

Niech się mercedesów czepią będzie im prościej i lakieru nie zniszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się mercedesów czepią będzie im prościej i lakieru nie zniszczą

A to w mercedesie z tylu to niby jak sa montowane :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w mercedesie z tylu to niby jak sa montowane

Mi chodziło o przednie znaczki mercedesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o przednie znaczki mercedesa

Ale zauwaz, ze caly watek jest o tylnich znaczkach i moj problem tez sie tego tyczyl, a Ty tu o jakis przednich i do tego jeszcze z merca. :grin:

Ale oki koniec bez sensownej dyskusji. :wink:

Koledzy znalazlem ta aukcje http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1277462

Autko fajnie zrobione i wogole ale nie o to mi tu chodzi.

Na jednym ze zdjec (tyl samochodu) jest klapa bez znaczkow.

Co o tym myslicie :?: :?:

Czy u mnie bedzie oki jak bedize tak łyso :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...