Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami


lnn

Znaczki na tylnej klapie  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Znaczki na tylnej klapie



Rekomendowane odpowiedzi

na spocie we wtorek odbiore jakbyś znalazł. BTW. Jakie piwo lubisz? ;)

Jak znajde to dam Nosferowi na Paintballu w niedziele i ci przekaże , na spota nie przyjade bo nie mam czym :thumbdown:

Piwo lubie zimne :slina:

niech ci dobrze służy w robieniu ludzi w ch.uja :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

mam wielka prośbe do kogoś kto ma B5 w avancie (najlepiej 1.6) i ma pełne oznaczenia na klapie. Obecnie mam całkiem łysą klape i to akurat mi się podoba ale wpadłem na pomysł, żeby być jeszcze bardziej cichociemnym (szczególnie ze za 2 tyg. bedzie program na 310km/450-60nm) i chce zalozyc komplet oznaczeń OOOO A4 1.6 (kupilem juz używki, żeby wyglądało jeszcze bardziej realnie). :)

Czy dałby rade ktoś wymierzyć dokładne miejsca przyklejenia tych znaczków? tak zebym mógł swoje umieścic w idealnie fabrycznych miejscach. Bede bardzo wdzięczny :D

i juz nie moge sie doczekac min wielu gosci w mocnych furkach objechanych przez 1.6 w karawanie :)

Kali miałem dokładnie ten sam pomysł na początku :D:kox: :kox:

Ale potem - przez wrodzone lenistwo :tongue4: - odechciało mi się :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal dzięki jeszcze raz. w takim razie wstrzymuje sie z naklejaniem do spota. ;) z reszta gdzie sie dokonuje najpowazniejszych zmian w aucie jak nie wlasnie tam.

Kali a może chcesz 1.9 TDI, bo leża i się kurzą :polew:

to juz by było przegiecie :P Diesel, który ani nie klekocze ani nie puszcze nawet malutkiej chmurki :mysli::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal dzięki jeszcze raz. w takim razie wstrzymuje sie z naklejaniem do spota. ;) z reszta gdzie sie dokonuje najpowazniejszych zmian w aucie jak nie wlasnie tam.

Kali a może chcesz 1.9 TDI, bo leża i się kurzą :polew:

to juz by było przegiecie :P Diesel, który ani nie klekocze ani nie puszcze nawet malutkiej chmurki :mysli::P

no dokładnie :polew:, ale te znaczki to na krótką metę, bo bez wygląda znacznie lepiej oczywiście tylko z OOOO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali a może chcesz 1.9 TDI, bo leża i się kurzą :polew:

to juz by było przegiecie :P Diesel, który ani nie klekocze ani nie puszcze nawet malutkiej chmurki :mysli::P

Ja tak mam. Chciałem usunąć wszystkie, ale jak odkleiłem A4 to się okazało,że jakiś Helmut pomalował klapę klarem bez odklejania znaczków, no i kaszana była. A miałem gdzieś w garażu znaczki z poprzedniej. Więc teraz latam TDI 110. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że na tyle posiadaczy B5 avant nikt nie mógł mi pomóc. :(:kwasny::wallbash: :wallbash:

są gdzieś na forum pomierzone bo osobiście mierzyłem tyle że to znaczki a4 i 1.9tdi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla potomnych podaje wymiary:

3.3 cm od krawędzi lampy i 9 cm od dolnej krawędzi bagażnika. to oznaczenie modelu i pojemności. OOOO kleiłem na oko bo to chodzi, żeby było centralnie na środku :)

dla wyszukiwarki: znaczki, oznaczenia, wymiary, model, modelu, pojemność, pojemnosc, pojemności, pojemnosci, emblemat, emblematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla potomnych podaje wymiary:

3.3 cm od krawędzi lampy i 9 cm od dolnej krawędzi bagażnika. to oznaczenie modelu i pojemności. OOOO kleiłem na oko bo to chodzi, żeby było centralnie na środku :)

daj foty jak ci to wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnij na spota dzisiaj to osobiscie ocenisz czy udało mi się równo nalepić :)

z checią ale nie mam dziś mojego strucla :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 16:56_________________________________________________wygląda jak rasowa "jedensześć" :good::kox::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tylko quattro... zeby inni zazdroscili :decayed: :decayed:

ty niedobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...