Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami


lnn

Znaczki na tylnej klapie  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Znaczki na tylnej klapie



Rekomendowane odpowiedzi

a suszarka nie pomagala?? wszystkie naklejki po podgrzaniu super schodza

Nie pomagala .... jakas hu.owa naklejka i po kawalku sie odrywala, musialem ja paznokciem zdrapywac ;) ale zeszlo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a suszarka nie pomagala?? wszystkie naklejki po podgrzaniu super schodza

z lakierem zeszlo :roll: :lol:

a zdrapywałeś żyłką tak jak radzili forumowicze?? bo ja zdrapałem żyłką bez problemu a potem tylko tą pianke troche benzyną etylową przejechałem i był cycuś gnancuś. najlepiej to zrywać w dwie osoby. jedna odchyla znaczek jak najmocniej a druga piłuje żyłką :) to teraz Ci zostały kredki, do nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zdrapywałeś żyłką tak jak radzili forumowicze?? bo ja zdrapałem żyłką bez problemu a potem tylko tą pianke troche benzyną etylową przejechałem i był cycuś gnancuś. najlepiej to zrywać w dwie osoby. jedna odchyla znaczek jak najmocniej a druga piłuje żyłką :) to teraz Ci zostały kredki, do nadwozia.

hehe nie no ja tylko zartowalem ;) ja juz mialem bez a4 i silnika :D tzn bez naklejki pojemnosci takze nie wiem co to "odklejanie" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

moje znaczki były trochę obdarte i brzydko wyglądały, wymieniłem sobie A4 a 1.8 dostać nie mogę więc chyba się pozbędę za niedługo, brzydkie po pierwsze a po drugie niech myślą, że mam jakiegoś smoka pod maską :D a co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oprocz tego ze nie mam znaczka czerpie z tego przyjemnosc zostawiajac z tylu inne autka... ostatnio chcial sie ze mna scigac typ punto :P mialem tez okazje w Austrii z nowym passatem 1.9TDI (niemiec) sie poscigac facet byl troszke zniesmaczony :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowym passatem 1.9TDI (niemiec) sie poscigac facet byl troszke zniesmaczony :cool:

Wyobraź sobie minę kolesia w nowym Mondeo jak zostaje na światłach :P A ustał specjalnie z lewej strony :) Niestety nie wiem jaki miał motor bo nie miałem tej nieprzyjemności oglądać klapy bagażnika tego ziomka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowym mondeo tez sie scigalem z moim kumplem ale 1.8 (strasznie muli) ja tam sie czest nie scigam czesciej moja siostra szaleje :P na trasie lubie pojechac wolno (120kmh) a jak widze ze jakis cwaniak np ostatnio 80 b4 2.0 szaleje za mna i wyprzedza kazde auto to nie daje mu takiej mozliwosci i przychamowuje go i rura :lol:

oups chyba zboczylem z tematu :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oups chyba zboczylem z tematu :oops: :roll:

troszeczke :P ale widze ze wszyscy posiadajacy spore silniki wola miec auta "cichociemne"...

z malymi jest odwrotnie...na BMW 316 (E36)widzialem krzywo przyklejone 328 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
oups chyba zboczylem z tematu :oops: :roll:

troszeczke :P ale widze ze wszyscy posiadajacy spore silniki wola miec auta "cichociemne"...

z malymi jest odwrotnie...na BMW 316 (E36)widzialem krzywo przyklejone 328 :roll:

buahahahaha :D ludzie mają łep. Po co takie coś to ja nie wiem.... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co takie coś to ja nie wiem.... .

Jak to nie wiesz...wielu chce sie dowartosciowac, dziewczynka pod dyskoteka bedzie widziec BMW z duzym silnikiem+glosny wydech, wiec juz slychac jak "prawie" M...spojlerki,neony...wiesz juz o co chodzi...

OCZYWISCIE NIE CHCE GENERALIZOWAC

...wlasciciele E36 w moim rejoie to dosc specyficzna grupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest najprostszy sposób na sałatkę z buraków :?: :?:

Wrzucić granat do PKS-u :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki koniec OT.Jak ktoś napisze coś nie na temat pod moim postem to będe kasował !!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja znowu wrócę do tematu :D

Co myślicie o oryginalnych znaczkach S4 na tył i przód ?

Lepiej mieć szybką serię czy wolne S4 ? :P

Tym bardziej jeśli w przyszłości planuje się S4-look...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...