Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Barcelona Manchester United 2-0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam fanów do dyskusji :decayed:

Ja kibicuje Barcelonie i myślę,że pokarze swój mega ofensywny futbol zresztą tak jak zawsze :naughty:

Opublikowano

Zapraszam fanów do dyskusji :decayed:

Ja kibicuje Barcelonie i myślę,że pokarze swój mega ofensywny futbol zresztą tak jak zawsze :naughty:

osttanio w meczu z chelsea pokazala swoj ofensywny futbol :polew: jeden celny strzal :polew: ManU wygra :naughty:

Opublikowano

Zwycięzca będzie jeden:

GLORY GLORY MAN UNITED !!!

Opublikowano

barcelona :good:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash:A ja du...a,akurat trafiła mi się 2 zmiana i obejrzę ostatnie 15 min.,zresztą jak zawsze gdy jest mecz....Ja lubię i man.utd i barsę,ale jeżeli już się spotkali w finale to wygra lepszy czyli.....................DUMA KATALONIIIIIIIII........

BARCELONA TYLKO FC BARCELONA

Opublikowano

ManU 2-1 Barca

Opublikowano

MU :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Co to za finał bez Realu... :gwizdanie:

Opublikowano

Co to za finał bez Realu... :gwizdanie:

prawidłowy :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 13:06_________________________________________________nie ma znaczenia z kim, i tak diobły wygrają :naughty: :naughty:
Opublikowano

Barcelona zrobi z Pedalinio miazgę :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma w ogóle o czym gadać :gwizdanie: Barca będzie nie do zatrzymania :decayed:

Opublikowano

Barcelona zrobi z Pedalinio miazgę :gwizdanie: :kox:

taaaa jasne tak legia miała zrobić miazgę z Wisły :polew: :polew:

ty już pokazałeś jak się znasz :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 13:11_________________________________________________dobra ja zmykam, zaglądnę przed meczem zobaczyć jak wychwalacie barcę a potem po meczu zobaczyć gdzie się pochowaliście :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wole angielski futbol i sposob gry, dlatego jestm za ManU

Opublikowano

Co to za finał bez Realu... :gwizdanie:

:polew:

Barcelona zrobi z Pedalinio miazgę :gwizdanie: :kox:

aż żel mu spłynie po policzkach....

only fcb....

Opublikowano
  • Autor

Wole angielski futbol i sposob gry, dlatego jestm za ManU

dlatego kropek sie należy :polew::tongue4:

Opublikowano

Eh niestety mój Inter odpadł. Zatem bede kibicowal dla Barcy, MU nienawidze. :)

Opublikowano

ja od dziecka kibicuje Realowi ale dziś z racji solidarności Hiszpańskiej jak i z racji tego jak radosną piłkę gra aktualnie barca jestem właśnie za nimi :wink4:

btw... ktoś jeszcze ogląda mecz w kinie? :decayed:

Opublikowano

i ch.. nie gra Arkonia Szczecin więc nikomu nie kibicuję.

Opublikowano

Zrobię dzisiaj dobry uczynek - ponieważ poziek prosił mnie grzecznie, żebym najzwyczajniej w świecie nie myślał o tym meczu tak też uczynię :kox::naughty::witch1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.