Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Kilka ciekawych gadżetów z "carbonu"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Buszowałem na ebay'u i znalazłem kilka ciekawych gadżetów z "carbonu" :)

1. Długopisy z logo audi :) - cena 34,95 Euro

3495.jpg

2. Nakładka na AirBaga - cena 249 Euro

288d1.jpg

249j.jpg

24b51.jpg

3. Karbonowe "manetki", "łoptaki" do zmiany biegów S-Tronic DSG - cena 279 Euro

bsu5qvbmkkgrhgookjgejll.jpg

bsu5qvbmkkgrhgookjgejll.jpg

4. Karbonowa obudowa lusterka wstecznego - cena 149 Euro

bov5iwb2kkgrhgohcoejlll.jpg

5. Kratki karbonowe od S6 - cena 399 Euro

66fc1sbl.jpg

6. Ori dokładka pod przedni zderzak do A4/S4 B7 z wersji DTM

dee71sbl.jpg

7. Karbonowa obudowa kluczyka :good: - cena 9 euro

Będę ją zamawiał jakoś na przełomie czerwiec-lipiec. Chętni niech piszą na priv.

tt2v.jpg

http://cgi.ebay.de/Audi-TT-8J-A4-S4-A3-S3-A5-S5-Carbondekor-Schluessel_W0QQitemZ260411061677QQihZ016QQcategoryZ57350QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Opublikowano

Kierunek splotu w lusterku wstecznym całkowicie z pupy :mysli:

Nakładka na airbag nawet fajna :naughty:

Opublikowano

Ta obudowa kluczyka to jest kompletna?? Tzn. tylko trzeba przełożyć elektronikę i grot??

Pytam bo nie kumam po niemieckiemu :confused4:

Opublikowano

Nakładka na airbag jakoś dziwnie wygląda. Ciekawi mnie też co się z nią dzieje w momencie wybuchu poduszki bo nacięcia są schowane pod nakładką. Wygląda na to, że nakładką dostaje się w twarz :)

Co do kratek z S6 to strach takie wozić. Na porządku dziennym wyrywają te kratki ze zderzaków. 399 eur tak stracić :mysli:

Obudowa kluczyka to chyba przyklejana nakładka. Średnio mi się widzi.

Opublikowano

Do kluczykow od B6 tez sa taki nakladki?

Opublikowano
  • Autor

Ta obudowa kluczyka to jest kompletna?? Tzn. tylko trzeba przełożyć elektronikę i grot??

Pytam bo nie kumam po niemieckiemu :confused4:

Jak napisał wcześniej Malik jest to obudowa-nakładka. Przekładasz elektronikę i gra muzyka :)

Do kluczykow od B6 tez sa taki nakladki?

Jeżeli tak wygląda kluczyk (link) do B6 to są takie nakładki.

Szukaj w innych rzeczach tego sprzedawcy.

http://cgi.ebay.de/Audi-TT-8N-A4-S4-A3-S3-A6-S6-Carbondekor-Schluessel_W0QQitemZ260415380118QQcmdZViewItemQQptZAutozubeh%C3%B6r?hash=item3ca1f75a96&_trksid=p4634.c0.m14.l1262&_trkparms=|301%3A0|293%3A1|294%3A30

Trochę dziwnie ta nakładka na kluczyk wygląda. Taka plecionka wiklinowo-carbonowa :polew:

Ciekawe jak to jest dostać carbonową nakładką na AirBag w twarz ?? :confused4:

No chyba, że Audi będzie montować takie poduszki :good: z takimi nakładkami :naughty:...to warto będzie "walić" w poduchę :polew:

830bezpieczenstwonajwaz.jpg

Mercedes już pomyślał :)

mercedesairbagthumb.jpg

Opublikowano

Dokladnie tak wyglada kluczyk. :good: :good:

Opublikowano

Jakoś przekombinowane niektóre gadżety :confused4: Nie wszędzie carbon pasuje.

Opublikowano

http://cgi.ebay.de/Audi-TT-8N-A4-S4-A3-S3-A6-S6-Carbondekor-Schluessel_W0QQitemZ260411237070QQcmdZViewItemQQptZAutozubehör?hash=item3ca1b822ce&_trksid=p3911.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50

Chyba byłbym zainteresowany,przemyśle i dam znać, proszę autora wątku: czy aktualne jest jeszcze to ,że będziesz zamawiał jakis gadżet??? Nie wyświetla mi się carbonowa część nr 6 , czy to chodzi o lotke na klapę??

Opublikowano
  • Autor

Pozycja nr 6 to - Ori dokładka pod przedni zderzak do A4/S4 B7 z wersji DTM

Będę zamawiał na bank coś z niemców ale jeszcze dokładnie nie wiem co. Ta obudowa kluczyka myślę, że może być ciekawym gadżetem. Szukam jeszcze różnych "bajerów" :good:

Opublikowano

Basior jak znajdziesz lotke s4 na tylnią klape w carbonie to pisz w temacie i PW do mnie ,, proszę , to tak przy okazji jakbyś szukał. :notworthy:

Opublikowano

kluczyk jak dla mnie wypas :kox:

dało by się taki dorezać do b5? :decayed:

Opublikowano

...a mi długopisy się podobają :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jest mozliwosc zamowienia dwoch obudów do B6?

Opublikowano
  • Autor

Ja nie zamawiam obudów.

Na obecna chwilę nic nie kupuje. Można kupować samodzielnie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.