Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie imie dla syna/córki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim faworytem jest Sergiusz, hehe jak chce żone wku.... to mowie ze bedzie Sergiusz :)

Opublikowano
  • Autor

Moim faworytem jest Sergiusz, hehe jak chce żone wku.... to mowie ze bedzie Sergiusz :)

..ja mówie, że będzie Łukasz :polew:

Opublikowano

chyba nie pisałem tu jeszcze więc się odezwę... bo każdy ma kiedyś takie dylematy... u mnie stanęło na Maksymilianie

imię dość ciekawe... w przedszkolu Maksiu... w szkole Maks... w pracy Maksymilian... a za granicą też nie ma się czego wstydzić bo... Max

zdecydowanie odradzam wszelkie cuda z zachodu - nie będę wymieniał żeby nie urazić ale mam niezłą jazdę (i wielu innych) jak słyszę te durne imiona

no ale każdy ma swoje zdanie... wielu nie dałoby przecież Maksymilian :wink4:

PS: gratulacje...

Opublikowano
  • Autor

Maksymilian.. kobieta choruje na to imię..ale..no właśnie..

Bez obrazy..ale jak słyszę, że ktoś ma psa Maxia to mnie jakoś to zniechęca :embarrassed:

Opublikowano

Maksymilian.. kobieta choruje na to imię..ale..no właśnie..

Bez obrazy..ale jak słyszę, że ktoś ma psa Maxia to mnie jakoś to zniechęca :embarrassed:

Dokladnie.. :polew:

A i jeszcze zdrabnianie czegos, co z zalozenia jest duze.. :polew:

Opublikowano

Maksymilian.. kobieta choruje na to imię..ale..no właśnie..

Bez obrazy..ale jak słyszę, że ktoś ma psa Maxia to mnie jakoś to zniechęca :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: no to u nas było podobnie... sąsiedzi mieli psa Maksa a my Kubę... My mamy syna Maksymiliana a oni Jakuba :polew: :polew: :polew:

też o tym myślałem ale różnie teraz psy nazywają więc sobie darowałem... a co do zdrabniania... ciężko na 2 letniego brzdąca mówić Kazimierzu, Janie czy Krzysztofie... tak czy siak zdrobnień się nie pozbędziemy...

Opublikowano

Nadzieja takie nowoczesne imię :decayed:

Ja to bym córce dał: Pretensja :naughty: też nowocześnie :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nadzieja takie nowoczesne imię :decayed:

Ja to bym córce dał: Pretensja :naughty: też nowocześnie :polew:

Dobra ksywa dla żony :polew: :polew:

Opublikowano

imie dla syna... hmmm Michał

dla córki - Inga, Ola - to takie normalne imiona...

p.s.

w szpitalu czeka matka z Nadzieją dla ojca...

śmiesznie :polew:

Opublikowano
  • Autor

imie dla syna... hmmm Michał

W moim przypadku to tak jak ojciec chrzestny więc odpada :polew:

Opublikowano

Bob :naughty:

Bob Marley reggae 21229714.gif

PS.gassorass6t.gif

no padłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Bob :naughty:

Bob= gej :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

dla syna olaf : :notworthy::good:

Opublikowano

ciężko na 2 letniego brzdąca mówić Kazimierzu, Janie czy Krzysztofie...

znam osobiście pewną kobiete która ma syna bodajże 8-letniego i odkąd pamiętam nie powiedział do niego inaczej niż : Aleksander

Aleksander to , Aleksander tamto , Aleksander poszedł , zesrał się , itp itd

Opublikowano

ciężko na 2 letniego brzdąca mówić Kazimierzu, Janie czy Krzysztofie...

znam osobiście pewną kobiete która ma syna bodajże 8-letniego i odkąd pamiętam nie powiedział do niego inaczej niż : Aleksander

Aleksander to , Aleksander tamto , Aleksander poszedł , zesrał się , itp itd

może to król :naughty:
Opublikowano
  • Autor

dziewczynce nie dawaj imnienia Anna, po co Ci kłopoty wychowawcze :polew: :polew: :polew:

Będę pamiętał :decayed:

Julka jest fajnie :good:

Julek to teraz od zatrzęsienia :embarrassed: Aaa nie powiem bo bardzo ładne imię :)

Aleksander

Aleksander to , Aleksander tamto , Aleksander poszedł , zesrał się , itp itd

Byłem w trakcie przełykania koli :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

A Salem ? :decayed:

Opublikowano

Mercedes dla dziewczynki :kox:

Opublikowano

Bożydar??? co to jakiś nawóz :polew: :polew: ??

Opublikowano

Żywomir, Gniewomir, Mściwój, Perun <--- to moje typy.. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.