Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ B5, 1.9 tdi AVANT ] Problem z odpaleniem silnika


wzakrzewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i proszę o poradę.

Ostatnio w mojej A4 zaczęła ciec ropa po zlokalizowaniu przecieku i usunięciu go porzez dokręcenie przewodu wysokiego ciśnienia od strony pompy wtryskowej silnik przestał normalnie ,,polić". Mianowicie gdy dłużej auto postoi trzeba dorze zakręcić rozrusznikem żeby załapało a jak nawet załapie to jak by tylko pracował na dwóch cylindrach ale po kilku sekundach pracuje normalnie. Czy to może być wina tego że za mocno dokręciłem przewód czy tylko zbiek okoliczności? proszę o waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i proszę o poradę.

Ostatnio w mojej A4 zaczęła ciec ropa po zlokalizowaniu przecieku i usunięciu go porzez dokręcenie przewodu wysokiego ciśnienia od strony pompy wtryskowej silnik przestał normalnie ,,polić". Mianowicie gdy dłużej auto postoi trzeba dorze zakręcić rozrusznikem żeby załapało a jak nawet załapie to jak by tylko pracował na dwóch cylindrach ale po kilku sekundach pracuje normalnie. Czy to może być wina tego że za mocno dokręciłem przewód czy tylko zbiek okoliczności? proszę o waszą pomoc

prawdopodobnie zapowietrzyłes uklad paliwowy ....

kiedy zmieniales filtr paliwa ... :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu powiem to co zawsze.Jakie bledy na vagu?? :twisted:

brak błędów na vagu wszystko jest ok :smile: A co do filtra paliwa to już przejechałem na nim około 10000 km

problemy pojawiły sie tuz po grzebaniu w ukladzie paliwowym ,wiec tam bym szukal przyczyny problemu ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko było dobrze poskładane to układ paliwowy powinien odpowietrzyć się samoczynnie. Ewentualnie sprawdź Vag-em czujnik temp. zewnętrznej. Jeśli jest błąd to sterownik świec żarowych nie będzie w stanie prawidłowo nimi sterować i odpala wtedy jak traktor.

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 15-04-2007, 20:55 ]

witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...