Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwy ochronne progowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zakładał może ktoś te listwy :a4fan: ? Bo zastanawiam się nad nimi tylko nie wiem jak z wykonaniem czy dobrze przylegają do progów i co by można było na nich wygrawerować, bo "audi" i "OOOO" odpada, bo tego nie mogą grawerować, więc zostaje tylko a4 gdzieś po boku, ma ktoś może zdjęcie tych listew zamontowanych w a4??

Opublikowano

Polecałbym aby listwa była matowa - satynowa a sam napis polerowany i zagłębiony lekko

Opublikowano

Popieram pomysl adadur, bedzie ładnie :wink:

Opublikowano

Moim zdaniem taka polerka nie pasuje do bialego koloru. Tylko mat! :cool:

Opublikowano

moim zdaniem tylko mat..jak widze takie polerowany..to mysle sobie..a co jak Ci kobieta szpilka przejedzie.. niezłe rysy będa..

Opublikowano

polerowane są niepraktyczne :wink:

Opublikowano

szymek, momentalnie sie porysują :cool:

Opublikowano
  • Autor

Napisałem do sprzedającego te listwy czy jest możliwość zrobienia matowych, zobaczymy co odpisze.

[ Dodano: 13-04-2007, 13:44 ]

A więc dostałem odpowiedź, nie robią nakładek całych matowych, bo grawer na całej nakładce skrzywiłby ją. A pomyślałem o takim dość prowizorycznym rozwiązaniem np kupieniu czystych nakładek naklejeniu dowolnego napisu i zmatowieniu reszty drobnym papierem ściernym. Ale trochę szkoda jak by się nie udało

Opublikowano
A pomyślałem o takim dość prowizorycznym rozwiązaniem np kupieniu czystych nakładek naklejeniu dowolnego napisu i zmatowieniu reszty drobnym papierem ściernym. Ale trochę szkoda jak by się nie udało

a skad wiesz że równo zmatujesz..a poza tym ten napis..to chyba jakas naklejka..nic wiecej.. wiec to za pieknie nie bedzie wyglądało ;)

Opublikowano

też zastanawiałem sie nad kupnem takich listw... ale tak jak przedmówcy stwierdzam iż mat jest bardziej odpowiedni... ja szukam dalej jak znajdziesz gdzieś matowe to daj znać na pm ;] pozdrawiam ;]

Opublikowano

Miałam takie listwy w Passacie B5. Dokładnie od tego sprzedającego. Wygląd i dopasowanie do auta, to kwestia indywidualna, ja mogę od siebie powiedzieć, że przylegało bardzo ładnie, wyglądało jeszcze lepiej .... Szkoda, że tego samochodu już nie ma ....

fotka:

IMGP7962.jpg

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

No na zdjęciu wyglądają bardzo ładnie ciekawe ile zasłaniają progu te listwy w audi. Pisałem do sprzedającego, ale mówił że nie ma zdjęcia. Jak by zasłaniały tyle jak na zdjęciu to bym je nawet wziął.

Opublikowano
Miałam takie listwy w Passacie B5. Dokładnie od tego sprzedającego. Wygląd i dopasowanie do auta, to kwestia indywidualna, ja mogę od siebie powiedzieć, że przylegało bardzo ładnie, wyglądało jeszcze lepiej .... Szkoda, że tego samochodu już nie ma ....

Poozdro

ciekawie to wygląda

ale przydałoby się odkurzyć :wink:

Opublikowano

ja mam takie same listwy od tego samego gościa, tylko kupiłem je za 100 zł , Spokojnie można je polecić. Są oryginalne i świetnie pasują, nie wiem jak do B5 ?! Przykleja się je na gorąco. ( Trzeba nagrzać taśmę) Mogę jutro zrobić parę fotek i wrzucić

Opublikowano
ja mam takie same listwy od tego samego gościa, tylko kupiłem je za 100 zł , Spokojnie można je polecić. Są oryginalne i świetnie pasują, nie wiem jak do B5 ?! Przykleja się je na gorąco. ( Trzeba nagrzać taśmę) Mogę jutro zrobić parę fotek i wrzucić

... no to pochwal się :cool:

Opublikowano
ciekawie to wygląda

ale przydałoby się odkurzyć :wink:

Hehe ... no cóż powiem Ci że gdybym samochód jeszcze miała to na pewno bardzo rzadko byłby taki brudny. To była miłość mojego życia, niestety rów na trasie białostockiej popsuł wszystko ...

Żeby nie było kompletnego OT: Te oryginalne - cóż, zależy co kto lubi, jak ktoś chciałby mieć coś bardziej indywidualnie dobranego to bardziej pasuje opcja nr1.

Opublikowano

PIC00917.jpg PIC00919.jpg

PIC00920.jpg

Obiecane fotki :biggrin:

Opublikowano

jak dla mnie rewelka :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.