Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Felgi 19" do oceny


ktokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, takie coś znalazłem na allegro, w sumie mam pod nosem wiec co mi szkodzi podjechać i zerknąć, ale pytanie do znawców, bo ja expertem w tych sprawach nie jestem. Jak sprawdzić czy to oryginały?

Rozumiem że gdzieś powinny być numery seryjne, ale gdzie szukać żeby się nie pomylić i żeby to były naprawde numery seryjne oryginałów? :-)

I co w ogóle myślicie o tych felgach? Cena chyba w miare okazyjna razem z oponami?

http://moto.allegro.pl/item642619832_vw_audi_piekne_felgi_19_opony_okazja.html

PS. no i takie dodatkowe pytanka, bo komfort to raczej oczywiste ze sie zmniejszy po zmianie 17 na 19, a jak jesli chodzi o osiągi i zużycie paliwa? Będą dosc znaczące zmiany przy mojej mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na felgach, jeżeli ori to będziesz miał wybite nawet logo audi , komfort w dół , chociaż ja po przesiadce z 16'' na 18'' dużej różnicy w spadku komfortu nie odczuwam, przy Twojej mocy nie martw się o osiągi :good: , poprawa wygl, zew. auta , miażdży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz się pytał to dowiedz się jakie parametry ma felga (ET i szerokość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na felgach, jeżeli ori to będziesz miał wybite nawet logo audi , komfort w dół , chociaż ja po przesiadce z 16'' na 18'' dużej różnicy w spadku komfortu nie odczuwam, przy Twojej mocy nie martw się o osiągi :good: , poprawa wygl, zew. auta , miażdży

dokladnie bedzie mial wybite logo OOOO ,co do komfortu to bedzie juz slabiutko ,mialem 18" przez 2miechy i podziekowalem ale i zawias mocno w dol 8cm...nie bylo mowy o komforcie.osiagi min gorsze

co ty opowiadasz ja jezdziłem b5 1.8T na 18 i auto posadzone 45mm i bylo ok... nawet lepiej a jaki wyglad a i spadku mocy nie odczułem. Teraz mam 10 w b7 i tez jest git :evil:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 19:45_________________________________________________znaczy sie 19Zoll 235 na 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" bez gleby... :blink: no co ty... 17" wygląda tak sobie a 18" to już nawet nie wspominam... kojażysz golfa 2 country??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktokolwiek a ty nie masz juz standardowo obnizonego zawieszenia? S4 przeciez juz z fabryki delikatnie posadzone wyjezdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktokolwiek a ty nie masz juz standardowo obnizonego zawieszenia? S4 przeciez juz z fabryki delikatnie posadzone wyjezdza

A bo ja wiem, massz linka do mojej S4 w podpisie, to zerknij i powiedz mi czy to wygląda na obniżone czy nie, heh, 17" oczywiście są fabryczne aktualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktokolwiek a ty nie masz juz standardowo obnizonego zawieszenia? S4 przeciez juz z fabryki delikatnie posadzone wyjezdza

Też mi sie wydaje, że S4 standardowo miało zawias nizej. Przy -20 mm felga 18" wygląda całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktokolwiek a ty nie masz juz standardowo obnizonego zawieszenia? S4 przeciez juz z fabryki delikatnie posadzone wyjezdza

Też mi sie wydaje, że S4 standardowo miało zawias nizej. Przy -20 mm felga 18" wygląda całkiem ok.

Najlepiej niech sprawdzi w kodach wyposażenia. Wydaje mi się że w eSie jest 1BV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5wdlvk.jpg <- to jest twoje auto

strasznie wysoko stoi ... napewno nie jest obnizone

jak tam wlozysz 18" to bedzie juz komicznie wygladac

a przy 19" to naprawde ludzie moga sie smiac

jesli chcesz wieksza felge to musisz musowo obnizyc

19" zaczyna fajnie wygladac w a4/s4 przy obnizeniu ok -50mm lub wiecej

18" zaczyna fajnie wygladac przy ok -35mm lub wiecej wg mnie

a i tak powinienes obnizyc bo teraz te auto wyglada jak s4 allroad

-35mm przy 17" tej co masz teraz musowo[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 17:54_________________________________________________zawiasy.th.jpg

<--- tutaj masz pokazane zawieszenie H&R -60mm oraz ori 1BE ( obnizajace o -20mm ) przy feldze 19" i oponie 225/35R19 w mojej a4 ;)[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 18:01_________________________________________________wnioski wyciagnij sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...