Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co do dwóch ostatnich postów:

@jacek5321: po pierwsze, czytaj całe wątki. Po drugie, wyjeżdżanie z tekstami, że obrażam naszą kochaną markę (???) to chyba przesada, nie sądzisz? Swoją drogą, trochę mnie śmieszy fanatyczne zapatrzenie niektórych forumowiczów w ori części.

@eMeM: no comment :polew: Polecam zakup okularów. Następnym razem zadaj sobie trochę więcej trudu i powklejaj linki A4 po tuningu, które według Ciebie są "dopuszczalne" (tylko nie pomyl z liftingiem i nie wklejaj mi fotoszopów ;)), to może Twoje posty będą bardziej konstruktywne.

Opublikowano

ludzie docenijcie wkład włożony w te auto

czas, pieniądze, pomysły

czyli takie wymysly tez nalezy doceniac ?

http://img385.imageshack.us/i/kadettfluegeltuerer1lc0.jpg/

http://img49.imageshack.us/i/69163202mj4.jpg/

http://img176.imageshack.us/i/mainpe4.jpg/

dla mnie one stoja na tym samym poziomie co A4 z tego tematu

niestety ....

Odnosnie do eMeM

Co ty porównujesz wogóle :doh1: to tak jakby porównac twoją audi do superyoghurta z tym ze superyoghurt to "sprite" a ty "pragnienie" no i wiesz co dalej :sex: no wlasnie...pragnienie nie ma szans :nabijasie:

Opublikowano

Co do dwóch ostatnich postów:

@jacek5321: po pierwsze, czytaj całe wątki. Po drugie, wyjeżdżanie z tekstami, że obrażam naszą kochaną markę (???) to chyba przesada, nie sądzisz? Swoją drogą, trochę mnie śmieszy fanatyczne zapatrzenie niektórych forumowiczów w ori części.

@eMeM: no comment :polew: Polecam zakup okularów. Następnym razem zadaj sobie trochę więcej trudu i powklejaj linki A4 po tuningu, które według Ciebie są "dopuszczalne" (tylko nie pomyl z liftingiem i nie wklejaj mi fotoszopów ;)), to może Twoje posty będą bardziej konstruktywne.

Superyogurth co się ziomek czepiasz jak ci się nie podobają moje posty to po prostu ich nie czytaj jest to forum publiczne więc każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na dany temat.

Lepiej wypij yogurth dla ochłody ;)

Opublikowano

Zdjęcia nie zawsze oddają rzeczywistość. Weźcie to pod uwagę...

Opublikowano

masz racje, lifemoże być jeszcze gorzej, pozatym kolego pytasz o opinie wiec je dostajesz, tobie sie podoba a 90% ludziom nie,

to nie forum calibry, pozatym jak sie to toczy z takim balastem

Opublikowano
  • Autor

masz racje, lifemoże być jeszcze gorzej, pozatym kolego pytasz o opinie wiec je dostajesz, tobie sie podoba a 90% ludziom nie,

to nie forum calibry, pozatym jak sie to toczy z takim balastem

Najłatwiej z góry założyć, że w realu auto wygląda gorzej, prawda? Typowo "polskie" podejście...

Po pierwsze, auto nie podoba się 90% ludzi na tym forum, tak gwoli szczegółów (w realu nawet obcy mi ludzie mówili nie raz, że autko wygląda super). Szczerze mówiąc, mało mnie to obchodzi, szczególnie, jak obraża się przy okazji niektórych tak zwanych "opinii" użytkownika auta.

Po drugie - nie zabardzo wiem, jak mam rozumieć Twoje zdanie "to nie forum calibry". Może mi jeszcze każ zdjąć znaczek z grilla, żeby czasem "nie obrażać Twojej ukochanej marki"...

Po trzecie, co Ty człowieku wypisujesz o jakimś balaście? Już pisałem wcześniej, autko prowadzi się fantastycznie. Wysil się trochę i poczytaj od początku.

Opublikowano

Panowie, ja proponuję NIE POLEMIZOWAĆ na temat "tego cuda techniki" bo MY się nie znamy, MY mamy zwykłe szare polifty a nie takie "cuda techniki" jak kolega Superyoghurt czy też Dixon, no i co najważniejsze tuning to tuning a nie tam byle jakieś zwykłe ori szajs, liczy się lans na mieście i kilo laminatu

więc Panowie i Panie podziękujmy już za więcej fotek i uciszmy się w tym wątku bo zachwile polecą kropki :naughty:

no i powodzenia w dalszym upiększaniu autka

Opublikowano
  • Autor

Panowie, ja proponuję NIE POLEMIZOWAĆ na temat "tego cuda techniki" bo MY się nie znamy, MY mamy zwykłe szare polifty a nie takie "cuda techniki" jak kolega Superyoghurt czy też Dixon, no i co najważniejsze tuning to tuning a nie tam byle jakieś zwykłe ori szajs, liczy się lans na mieście i kilo laminatu

więc Panowie i Panie podziękujmy już za więcej fotek i uciszmy się w tym wątku bo zachwile polecą kropki :naughty:

no i powodzenia w dalszym upiększaniu autka

Pucek, nie odwracaj kota ogonem, zapominasz, że to właśnie użytkownicy "typowych zestawów poliftowych" ganią wszystkich innych m.in. za brak świateł po drugim lifcie, brak ori felg audi, koniecznie 19'ek, brak poliftowych grillów, a tych, co odważą się zrobić auto inaczej jakoby skazują na pośmiewisko w stylu, którego nie powstydziliby sie dresy w BMW.

Tyle w kwestii off topic. RZECZOWE uwagi NA TEMAT AUTA, NIE JEGO WŁAŚCICIELA są nadal mile widziane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.