Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Rozłączający się bluetooth


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam następujący problem. Zmieniłem telefon na Nokię E75, wszystko było cud malina, telefon łączył się idealnie z BT, za każdy odpaleniem auta i wszyscy byli zadowoleni. Od wczoraj nie chce mi się w ogóle łączyć :wallbash:, tzn. próbuje nawiązać połączenie, ale BT odrzuca telefon i odwrotnie.

Zainstalowałem jedynie GG w telefonie,ale nie sądzę, że to miało jakikolwiek wpływ na stan faktyczny.

Pokazuje mi non stop hasło "Telefon Einlegen" i pupa blada :gwizdanie:

Orientuje się ktoś, co może być przyczyną takiego zachowania i gdzie szukać przyczyny?? Dodam na marginesie, że wywaliłem GG, a po resecie telefonu czasem się połączy, ale nieraz zerwie połączenie zaraz po próbie wybrania jakiegoś numeru.

Z góry dzięki za pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś wcześniej również tel z symbianem? Może moduł zamontowany u Ciebie ma problemy przez symbian.

Najlepiej byłoby sprawdzić w innym aucie z taka samą wersją modułu bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem N80 i w ogóle się nie łączyła. Od zmiany na E75 hulała super, a od przed wczoraj zaczęły się jakieś problemy. teraz jak wsiadam, to słychać dźwięk jakby od parowania fona z rns-e i wyskakuje od razu haslo BT rozłączony. Jak go połączę z poziomu fona, to zaskoczy, ale czasem się ponownie rozłączy po chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam E71 i chodzi gładko nawet książka adresowa - czasami się rozłącza raz musiałem zerwać całkowicie połączenie i na nowo sparować więc nie sądzę że to symbian

Zależy od wersji modułu bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. Mam Nokię E51 i świetnie łączyła się z BT, aż w końcu się zbuntowała. Wspomniałem o tym w serwisie - mieli mi to naprawić przy najbliższym przeglądzie, ale wczoraj (czyli po ok. miesiącu) znów spróbowałem nawiązać połączenie i działa. Mam nadzieję, że już tak zostanie. :decayed:

Czy to telefony lubią się buntować, czy zestawy BT?? :mysli:

PS. Zestaw mam fabryczny, ale nie w Audi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbian na bank nie ma z tym nic wspólnego, bo telefon chodził jak malina. Coś musi być innego, problem w tym, co. Nie zmieniałem nic praktycznie i sam od siebie się zbuntował. Próbuje się łączyć, ale coś go trzyma i nie puszcza parowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbian na bank nie ma z tym nic wspólnego, bo telefon chodził jak malina. Coś musi być innego, problem w tym, co. Nie zmieniałem nic praktycznie i sam od siebie się zbuntował. Próbuje się łączyć, ale coś go trzyma i nie puszcza parowania.

spr wyłączyć telefon wyjąć baterię złożyć i poczekać chwilę i spr połączyć mi czasem to przy e65 pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sprawdzałem, połączyło sie od razu, ale zaraz się rozłączył. Szlag wie co jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sprawdzałem, połączyło sie od razu, ale zaraz się rozłączył. Szlag wie co jest...

robiłeś update softu?? jak masz możliwość sprawdź czy jakiś inny telefon działa czy też od razu rozłącza to przynajmniej będzie wiadomo o co chodzi w sensie co jest nie tak. I jak jeszcze możesz napisz jaką wersje GG ściągnąłeś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update zrobiłem, jak instalowałem sds hack (mówię oczywiście o rns-e), ale to już dawno dawno temu było i po tym nie miałem problemów z fonem. Soft jest teraz chyba 650. Moja Nokia działała normalnie, więc nie widze związku z soft'em. Nokia ma najnowszy jaki wyszedł. GG ściągałem jakieś mobilne w wersji 3.5.1, ale już odinstalowane i wywalone :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update zrobiłem, jak instalowałem sds hack (mówię oczywiście o rns-e), ale to już dawno dawno temu było i po tym nie miałem problemów z fonem. Soft jest teraz chyba 650. Moja Nokia działała normalnie, więc nie widze związku z soft'em. Nokia ma najnowszy jaki wyszedł. GG ściągałem jakieś mobilne w wersji 3.5.1, ale już odinstalowane i wywalone :>

spr z innym telefonem jak możesz będzie najlepsza diagnoza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogło wyjęcie i ponowne włożenie baKterii. Sam resecik nic nie pomagał, a tak śmiga aż miło. Dzięki oZiX :notworthy:Prosta rzecz, a czasem się człek zwiesi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogło wyjęcie i ponowne włożenie baKterii. Sam resecik nic nie pomagał, a tak śmiga aż miło. Dzięki oZiX :notworthy:Prosta rzecz, a czasem się człek zwiesi :>

symbian ;P czasem jak coś się w nim przywiesi to reset z baterią :gwizdanie: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...