Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Autentyczność przebiegu


studentzse

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie minął już rok odkąd stałem się posiadaczem A4 B5. Kiedy ja kupowałem miała na blacie 195 000tys rocznik 96 sprowadzona z Belgii i dopiero zarejestrowana 3 miesiące w Polsce. Auto do chwili obecnej nie kopci ani nic z tych rzeczy, nie ubywa oleju ani jak wyciągnę bagnet poziomu oleju to nie dmucha z otworu. Obecnie mam na blacie 210 000tys. Jak myślicie czy przebieg kiedy kupowałem auto był oryginalny czy kręcony? Czytając posty na podobne tematy dochodzę powoli do wniosku ze jednak coś na pewno było cofane. Nurtuje mnie to pytanie a jakoś wcześniej nie zastanawiałem się nad tym. Za komentarze na ten temat wielkie dzięki. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystaj z ASO - sprawdź po VINie, może jest historia Twojego autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-to letni diesel i przebieg 200 tyś to mało prawdopodobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-to letni diesel i przebieg 200 tyś to mało prawdopodobne :)

patrzyłem dzisiaj na allegro za Audi B4 Avant dla kuzyna i 1993 rok niejeden miał poniżej 200k :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na realne dzisiejsze przebiegi to auta nowe po 4latach maja 200tys :kox:

mojego wuja Passat B5FL wrzesień 2004 ma 276kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tez wziąć po uwagę że w tamtych latach nie jeździło się aż tak dużo co nie zmienia faktu że 200 tys. km to naprawdę bardzo mało.Jedyne to sprawdzić historię po VIN-ie i zobaczyć jakie przebiegi były na wizytach w ASO.

Poza tym temat nadawał by się do działu "Wróżenie z fusów i inne bajki" bo kto z nas to może wiedzieć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak prawdziwość przebiegu w tych autach ...szczególnie w polsce .... a i niemcy też kombinują ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to w grupie vag po 2001r przebieg jest zapisywany w kilku miejscach w aucie i tam jest wieksza prawdopodobnosc odczytu stanu licznika, to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś faktur, certyfikatów (oprócz książki serwisowej) nie dostałeś z autem? Może tam coś by było.

Ja dostałem i tam mam jasno na białym napisane, w którym roku był jaki przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś faktur, certyfikatów (oprócz książki serwisowej) nie dostałeś z autem? Może tam coś by było.

Ja dostałem i tam mam jasno na białym napisane, w którym roku był jaki przebieg.

tylko wiesz, że książki można na allegro kupić :rolleyes:

powiem tak:

dla tych co się znają i wiedzą co i jak to nie potrzebują niskich przebiegów

dla tych co boją się dużych przebiegów i za wszelką cenę chcą mieć udokumentowany przebieg są książki na allegro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie miałem książki - chociaż byłby to jakiś punkt odniesienia jakbym miał to na papierze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...