Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy linka mechanizmu podnoszenia szyby prawej = lewej ?


GRazny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem od jakiegoś bałwana z allegro mechanizm podnoszenia szyby prawej (fakt - w dobrej cenie) a przysłał mi lewy (od kierowcy)...

Czy orientuje się ktoś w długości linek? bo tylko na tym mi zależy... do wymiany tylko linka + kółko - chciałbym rozebrać ten co dostałem i wyciągnąć samą linkę (choć jeszcze go na tyle nie oglądałem żeby być pewnym że się da)

Czy to jest ta sama długość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem na Twoje pytanie ale mam za to nowe pytanie do Ciebie. Rozbierałeś może juz te drzwi?? A jak tak to czy wiesz jak zdemontowac/rozebrac drzwi zeby mieć całe bebechy na wierzchy. Chodzi mi o demontaz ramki w tylnych drzwiach bo chce sie dostac do plastików bo mi sie rozpadly i mi szyba samoistnie spada. Z gory dzieki za odp.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rozbieraniem przednich drzwi widziałem temat w warsztacie... tylnych nie ruszałem

ale dzięki że podbijasz temat bo czekam na odpowiedź :wink4:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 22:25_________________________________________________a to nie Twój temat? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_demontaz_tapieckiboczka_tylnych_drzwi_the_fotostory-t76790.0.html

bo jak tak to nie kumam... chyba że chodzi o wyciągnięcie wnętrzności... to nie wiem - musimy obaj czekać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to mój temat. Mam zwalony mechanizm od tylnej prawej szyby i zeby samoistnie się nieotwierała to musiałem dać drewniny zastrzał pod szybe i teraz szukam jakichs info jak sie zabrac za rozbiórke drzwi żeby sie dostać do tego mechanizmu i zobaczyc co wogole trzeba wymienic.

Ja rozebrać tapicerke to wiem ale chodzi mi o demontaż stalowej ramki. A jak sie jej nie da zdemontowac to jak sie zabrac za naprawe... Ale widze ze bede musial sam nad tym pogdybac. Moze w łikent znajdzie sie troche czasu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ETKA nie ma nić w tym temacie bo figoruje jako cały mechanizm ale obstawiam żę linka podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem to samo w passacie 2002r i linki były te same wiec jest bardzo prawdopodobne że w audi też będzie ta sama długość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem to samo w passacie 2002r i linki były te same wiec jest bardzo prawdopodobne że w audi też będzie ta sama długość!

A jak się dostawałeś do calego mechanizmu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem to samo w passacie 2002r i linki były te same wiec jest bardzo prawdopodobne że w audi też będzie ta sama długość!

serdeczne dzięki... passat na bank ma to samo :decayed:

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem to samo w passacie 2002r i linki były te same wiec jest bardzo prawdopodobne że w audi też będzie ta sama długość!

serdeczne dzięki... passat na bank ma to samo :decayed:

:hi: :hi: :hi:

No to spoko. Linke juz masz. A wiesz jak sie dostac do mechanizmu bo o tym to cisza...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu jak tam podeszłeś do tematu - zrobione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...