Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?


KmK

Rekomendowane odpowiedzi

panowie co myślicie o cenie 1700zł za komplet na przód tarcze, klocki, zaciski i nie wiem czy nie osłona tarczy też... ?

ps sprawdzał ktoś czy pod felge 17" z s-line b7 wejdzie (9ramienna)?

rozumiem że piszesz o zaciskach z s4 b7

Ori felga alu 17'' wchodzi.

1700zł za komplet. Hmmm... A tarcze i klocki nowe?

Mnie tyle wyszedł komplet z nowymi tarczami i klockami z Ate.

tak s4 b7

właśnie czekam na odpowiedź w jakim stanie są części jak będę wiedział coś więcej dam znać

siemian ty trafiłeś okazję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co myślicie o cenie 1700zł za komplet na przód tarcze, klocki, zaciski i nie wiem czy nie osłona tarczy też... ?

ps sprawdzał ktoś czy pod felge 17" z s-line b7 wejdzie (9ramienna)?

od tego kolesia ?

http://moto.allegro.pl/item797338632_audi_a3_s3_8p_bhz_3_2_2008_hamulce_345mm_zaciski.html

??? Jesli tak to mam nawet ich zdjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak od tego kolesia :) tylko, że odbiór w Bydgoszczy :confused4: a w najbliższym czasie jestem troszkę zajęty i nie mam tam jak podjechać ;(

za 1700 zaciski tarcze, klocki, jarzma i osłony pod tarcze więc w sumie niezbyt wygórowana cena... stan podobno ok zresztą turdzi jak masz fotki to pewno lepiej wiesz ode mnie :)(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w sumie dziwny koles powiedziel mu ze biore ten zestaw od reki jak mi go wysle za pobraniem , malo tego chcialem mu wyslac zaliczke ( 200-300 zl ) tak co by sie nie bal ze nie odbiore, tez nie chcail powiedziel ze tylko osobiscie Poznan lub Bydgoszcz.

No to go odpuscilem i niech sie z tym buja bo jak dla mnie to torche duzo tym bardziej ze czy te tarcze bija czy nie to dowiesz sie dopiero jak zalozysz.Jak masz blisko mozna zaryzykowac ale nie za to cene.1400 - 1500 mozna zato dac nie wiecje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to na tych zdjęciach te tarcze wyglądają dość marnie. I nie chodzi tu tylko o lekki rdzawy nalot który jest poporostu normalny...

Zresztą tak jak pisze Turdzi. Coś dziwnego że koleś preferuje TYLKO odbiór osobisty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie :hi: no to na razie sobie odpuszczam, szukam dalej okazji do wiosny jeszcze troszkę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też odpuściłęm temat :disgust:

również nie zdecydowałbym się na używane tarcze i klocki w niepewnym stanie :no:

narazie musi wystarczyć seria, nie mam już czasu..

chce nowe tarcze i nowe klocki, a dla samego tak naprawde w moim przypadku, uchwytu do zacisku nie ma najmniejszego sensu wydawać 1700zł, to już równie wielką pomyłką było by dokupienie w aso uchwytów za ~600złszt :naughty:efekt byłby ten sam tylko brak oznaczeń s4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...