Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?


KmK

Rekomendowane odpowiedzi

U siebie mam hamulce przód od S4 B6 345mm i felga 17' wchodzi bez problemu a efektywność jest mega skuteczna. Dzisiaj nwet uchroniło mnie to od czołóki jak baran wyprzedzał na łuku, gdybym nie wyhamował do zera to byśmy sie walneli. Także naprawde polecam wymiane jezeli macie tylko na to fundusze. Jednak trzeba sie potem liczyć z tym, że nowe klocki przód to ok 900 zł (8 szt po 4 na kazdą tarcze) a same tarcze nowe to ok 1 500 zł.

ALe naprawde warto. :good:

Kocham ludzi który sieją zamęt na forum... Nie wiedzą a piszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa ze w S4B6 zacisk ma jeden tłoczek i dwa klocki.Wiec nie wiem Kali skąd takie info u ciebie??Tym bardziej ze posiadasz taki zestaw. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi się nie pomyliło i nie mam tarcz 321.

Mam założony zestaw z S4 B6 345 i jak wymieniałem klocki to było po 4 na na tarcze i wyszło mnie to ok 900 zł.

Chyba ze zaciski mam jakieś inne jeszcze bo są naprawde duże. Wiem co mówie i nie sieje zamętu.

Zrobie zdjęcie dzisiaj i wieczorem wstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi się nie pomyliło i nie mam tarcz 321.

Mam założony zestaw z S4 B6 345 i jak wymieniałem klocki to było po 4 na na tarcze i wyszło mnie to ok 900 zł.

Chyba ze zaciski mam jakieś inne jeszcze bo są naprawde duże. Wiem co mówie i nie sieje zamętu.

Zrobie zdjęcie dzisiaj i wieczorem wstawie.

Bylo by milo,moze masz jakis zacisk 4 tłoczkowy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi się nie pomyliło i nie mam tarcz 321.

Mam założony zestaw z S4 B6 345 i jak wymieniałem klocki to było po 4 na na tarcze i wyszło mnie to ok 900 zł.

Chyba ze zaciski mam jakieś inne jeszcze bo są naprawde duże. Wiem co mówie i nie sieje zamętu.

Zrobie zdjęcie dzisiaj i wieczorem wstawie.

a ja ci dalej mowie ze w takim razie nie masz od S4 B6/7 :rolleyes:

zobacz sam :

dsc01255b.jpg

wsfergergre.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma tylko tarcze z S4 B6 i do tego jakiś większy 4 tłoczkowy zacisk. Czekamy na fotki tych hamulców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ma takie zaciski :

4824_105045809200_740134200_1725993_3940486_n.jpg

to tez tez S4 tyle ze B5 i ono ma chyba 4 klocki na sztuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te zaciski są pod tarczę 321mm.

no to moze dopaslowal i cos innego ogolnei to troszke cos namieszane bo te klocki kosztuja 100 baksow a nie 900 zl :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak nie wie to niech się nei wymądrza

siemian, nie badz taki do przodu... kazdy ma prawo sie pomylic.

Kali zrobi foty i bedzie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak nie wie to niech się nei wymądrza

siemian, nie badz taki do przodu... kazdy ma prawo sie pomylic.

Kali zrobi foty i bedzie wszystko jasne.

urodziny ma wybacz mu :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci dalej mowie ze w takim razie nie masz od S4 B6/7 :rolleyes:

zobacz sam :

dsc01255b.jpg

wsfergergre.jpg

Napewno nie są to te zaciski. Moje wyglądają zupełnie inaczej.

Tak wyglada seryjny od mojej eSy:

tarcza323.jpg

a te co mam założone sa conajmniej o połowe większe.

to jak nie wie to niech się nei wymądrza

Hola halo kolego. NIe wymądrzam się, tylko byłem pewien, że mam hamulce od S4 B6 i dlatego pod tym hasłem napisalem koszta jakie poniosłem przy wymienie klocków pare miesięcy temu.

Jezeli kogoś tym wprowadziłem w błąd to przepraszam.

A sam mam teraz zagadkę od czego mam w takim razie hamulce. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie, które zapodałes to tarcza 320, jeżeli nowe posiadają większa średnicę, to może jest to 365 z RS`a tam też były podwójne klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko może troszke za ostro napisałem. Często zdarzają się na forum ludzie którzy upierają się przy swoich przekonaniach, nie mając poprostu racji i dezorientując przez to użytkowników czytających wątek i chcących się czegoś dowiedzieć.

Sam pamiętam że jak zakładałem hamulce 321mm to zadałem pytanie czy wejdzie na to ori 16' i z tego co pamiętam tyle samo osób upierało się że nie wejdzie co wejdzie.

W końcu okazało się że wchodzi bez problemu ale potwierdził to dopiero bodajże kolega Jarol... albo jaro444... Teraz już nie pamiętam. W każdym razie było duże z tym zamieszanie pamiętam...

A kto Ci kupował klocki? Bo wnioskuje że osoba ta musi wiedzieć do jakich zacisków je zamawiała.

Zaciski z a4 b6 i b7 wyglądają dokłądnie tak jak kolega turdzi pokazał. Tyle że występowały jeszcze w wersji lakierowanej na czarno (takie jak ja mam), ale z tego co się orientuje nie zawsze.[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 16:39_________________________________________________czyli rozumiem że tarcze masz większą od tej co pokazałeś na foto czy tylko zaciski?[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 16:40_________________________________________________z tego co patrzyłem w ETCE to w Twoim roczniku największe tarcze w a4 to 321, tak samo w a6. W a8 były 345 ale jednotłoczkowe i 360 (dla pojazdów opancerzonych) wielotłoczkowe ale tylko z 2 klockami...

Więc już nie wiem. Pozostają tylko chyba RSy... albo jakaś rzeźba...

Najlepiej zrób foto bo zainteresowały mnie te Twoje hamulce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieman spoko luzik, wiem o co chodzi i się nie urażam, ja nie z tych :>

tarcze i zaciski mam duzo większe. Luzu pomiędzy wnętrzem felgi a zaciskiem jest ok 0.5-1 cm tak na oko. Felga 17 cali ori S4 B5. Może dzisiaj na spocie zdejme sobie koło jedno to zrobie dokładne zdjęcie całego zestawu a nie przez felge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski z a4 b6 i b7 wyglądają dokłądnie tak jak kolega turdzi pokazał. Tyle że występowały jeszcze w wersji lakierowanej na czarno (takie jak ja mam), ale z tego co się orientuje nie zawsze.

nie zawsze bo to to zacisk z auto po lifcie czyli po 2007 roku.Te z mojego zdjecia tez sa lakierowane tylko sa strasznie ufajdane :wink4: ale to tak btw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski z a4 b6 i b7 wyglądają dokłądnie tak jak kolega turdzi pokazał. Tyle że występowały jeszcze w wersji lakierowanej na czarno (takie jak ja mam), ale z tego co się orientuje nie zawsze.

nie zawsze bo to to zacisk z auto po lifcie czyli po 2007 roku.Te z mojego zdjecia tez sa lakierowane tylko sa strasznie ufajdane :wink4: ale to tak btw :)

Czyli co przed 2007 były nielakierowane a po lakierowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...