Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)


dawidmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba znowu widzę to Audi - czyżby był to kolejny wątek?

Zdejmij chromowane listewki z grilla - kiepsko to wygląda.

Wydech trochę spory, schowałbym go bardziej w zderzaku.

I te literki w środki - to, że miałeś ich dużo, to nie znaczy, że musisz nimi szpecić Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moja sprawa co jest w srodku miałem literek full to sobie nakleiłem.

to po co wrzucasz fotki ? jak coś jest brzydkie to nie myśl że zostanie to bez echa :rolleyes:

pokaż fotke z boku bo chyba to dziwnie wygląda, przednie dokładka nie pomalowana a tylna tak :kwasny:

a reszty przeróbek nie komentuje, bo bym musiał same brzydkie rzeczy pisać , a po co :cool1:

lampki z tyłu w miare :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie tobie nie podoba inni inaczej uwazaja kady ma swój gustja nie bede zmieniał czegos bo komus tam sie widzi inaczej bedzie tak jak jest .Co do dokłądki z przodu nie bede malował bo zderzak bedzie od s4 wiec nie ma to sesu.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 06:38_________________________________________________co Ci sie nie podoba w Mojej audi jeszcze kolego bo z tego co widziałem nie masz wcale super eextra fury..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie tobie nie podoba inni inaczej uwazaja kady ma swój gustja nie bede zmieniał czegos bo komus tam sie widzi inaczej bedzie tak jak jest .Co do dokłądki z przodu nie bede malował bo zderzak bedzie od s4 wiec nie ma to sesu.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 06:38_________________________________________________co Ci sie nie podoba w Mojej audi jeszcze kolego bo z tego co widziałem nie masz wcale super eextra fury..

Kolego czemu sie tak oburzasz wrzuciles foty to oceniamy to co nam sie podoba a co nie:) rowniez nie naszą winą jest to ze tyle rzeczy sie nam nie podoba :) mi osobiscie audik Twoj sie nie podoba :embarrassed:

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys chciał wiedziec to już dawno sie przywitałem poczytaj sobie :) a co do Audiki oceniajcie mówie co chcecie niektórzy to z zazdrosci gadaja głupoty bo sami nie maja takich rzeczy ale mi to lata .Pozdrawiam:)[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 15:17_________________________________________________Koledzy co myślicie o Tych lampkach http://moto.allegro.pl/item654530924_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_95_98.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ludzie...

napisałem , że nie podoba mi sie niepomalowane dokładka z przodu (powiedz mi prosze, skąd miałem wiedzieć , że założysz zderzak od eSy?? ) swoją drogą bardzo dobry wybór i furka bardzo dużo zyska.

a jak chcesz wiedzieć dokładnie co mi sie nie podoba to tak:

-chromowane dodatki w srebrnej furce (ramki pod rejestracje, paski na grillu i ten paskudny napis w środku)

z tyłu mi sie autko podoba , czyli lampy do przeżycia , wydech mógłby być skromniejszy , no i może to jakieś zboczenie architekta, ale wydaje mi sie że masz z tyłu krzywo znaczek naklejony (ale to detal )

reasumując , jeżeli zmienisz lampy na soczewkowe(niekoniecznie z linka) , grill i ten zderzak na eSkowy i oczywiście wywalisz ten napis ze środka , to Moim Zdaniem Twoja A4 będzie jedną z ładniejszych :hi:

ja w swoim też bym chciał mase rzeczy zmienić , żeby było auto ładniejsze , ale nie uznaje tanich półśrodków dlatego auto wygląda jak wygląda :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom podziekował za Rady sory za takie zachowanie w pierwszej kolejnosci lampy zmienie potem alusy bo to podstawa denerwuja mnie te 15stki orginalne:)/[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 18:39_________________________________________________Panowie a moge gdzies zakupic??? naklejke klubu bona jakims autko cos tam widziałem nie wiem czy to we własnym zakresie ktos kupił czy grupowo Posiadacie //

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys chciał wiedziec to już dawno sie przywitałem poczytaj sobie :) a co do Audiki oceniajcie mówie co chcecie niektórzy to z zazdrosci gadaja głupoty bo sami nie maja takich rzeczy ale mi to lata .Pozdrawiam:)[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 15:17_________________________________________________Koledzy co myślicie o Tych lampkach http://moto.allegro.pl/item654530924_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_95_98.html

Te lampy są OK, sam mam takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moge w swoim motorze jakos koników zwiekszyc po przez chipa??

chlopie

Ty wez poczytaj porzadnie forum.

Jest dzial odpowiedni, w ktorym jest wszystko o chiptuningu.

Przestan pisac bzdury o silniku 2.5 TDI.

A jesli nie chcialbys go za darmo to gratuluje, 2.5 TDI jest o klase wyzej niz 1.8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...