Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.


boseron

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest upał i mi się za bardzo nie śpieszy to odpalam auto, włączam klimę (LO), zamykam drzwi i odpalam fajke, takie moje rozwiązanie :decayed:.

a jak nie pale :mysli:

:drunk:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie pale :mysli:

To patrze na dziewczyny które pucują mi felgi swoimi dużymi :boobs::polew: :polew:

az w końcu sie budzisz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zakładałeś pakiecik oświetlenie czy ktoś Ci robił ? Być może pisałeś ale nie doczytałem całego tematu... bo śpiesze sie do pracy.

Też mam do założenia i dlatego pytam, chętnie bym sie wybrał do Krk jeśli ktoś by mi to zrobił bo chyba mnie to przerosło :D

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym pakietem oświetlenie to tak:

jak kupowałem srodek s-line to kupiłem razem z boczkami na drzwi w których były juz podświetlane klamki.przód na desce był seryjnie podświetlony, a oświetlenie nóg sam podłączyłem, lampki w fotelach były a z przodu są gotowe miejsca na oświetlenie tylko włożyć lamki i podłączyć nic trudnego. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Więcej do auta nie dokładam" - okrutne, bolesne ale bardzo trafne stwierdzenie w 1 poście.

Mnie korci przynajmniej raz w miesiącu żeby coś kupić i założyć ale próbuje sie powstrzymywać :D

Do tego od modów ważniejsze dla mnie jest sprawność techniczna.

Ja mam tylne boczki z pakietem oświetlenie i el. ster. szybami kupione i leżą w garażu, bo po pierwsze raczej nie dam rady sam tego założyć a po drugie u nas drogo biorą za takie przekładki i nie ma mi tego kto zrobić... Pozatym patrzeli sie na mnie jak na wariata - bo u nas mentalność ludzi taka że robią, naprawiają dopiero jak sie zepsuje, i to tak sie zepsuje, że już sie nie da tego używać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Więcej do auta nie dokładam" - okrutne, bolesne ale bardzo trafne.

juz w poprzednim to mówilem... jak kupiłem audi miała byc seria.... i byla przez 3 miesiace....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Więcej do auta nie dokładam" - okrutne, bolesne ale bardzo trafne stwierdzenie w 1 poście.

Mnie korci przynajmniej raz w miesiącu żeby coś kupić i założyć ale próbuje sie powstrzymywać :D

Do tego od modów ważniejsze dla mnie jest sprawność techniczna.

Ja mam tylne boczki z pakietem oświetlenie i el. ster. szybami kupione i leżą w garażu, bo po pierwsze raczej nie dam rady sam tego założyć a po drugie u nas drogo biorą za takie przekładki i nie ma mi tego kto zrobić... Pozatym patrzeli sie na mnie jak na wariata - bo u nas mentalność ludzi taka że robią, naprawiają dopiero jak sie zepsuje, i to tak sie zepsuje, że już sie nie da tego używać :D

Jakby coś to pisz na PW. Moge Ci to przełożyć. Jakoś się dogadamy. Trzeba było wcześniej zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie racje ostatnio dokupiłem tube bose i felgi ale do auta więcej nie dokładam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie racje ostatnio dokupiłem tube bose i felgi ale do auta więcej nie dokładam :polew:

to dlatego ze tanio skory nie sprzedasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja tanio nie sprzedam :tongue4:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 11:11_________________________________________________i stało sie chyba ostatnia wypowiedz w tym wątku

autko w dniu wczorajszym zmieniło własciciela :confused4: sentyment pozostał, włożyłem troche serca w te zmiany ale mam nadzieje ze nowemu użytkownikowi będzie służył przez wiele lat

najważniejsze ze A4 zostaje w Krakowie więc moze czasem sie miniemy na drodze :wink4:

pora zacząć nowy wątek ale juz w dziale B7 :wink4::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...