Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak jest upał i mi się za bardzo nie śpieszy to odpalam auto, włączam klimę (LO), zamykam drzwi i odpalam fajke, takie moje rozwiązanie :decayed:.

a jak nie pale :mysli:

:drunk:

:decayed:

Opublikowano

a jak nie pale :mysli:

To patrze na dziewczyny które pucują mi felgi swoimi dużymi :boobs::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a jak nie pale :mysli:

To patrze na dziewczyny które pucują mi felgi swoimi dużymi :boobs::polew: :polew:

az w końcu sie budzisz :polew:

Opublikowano

Sam zakładałeś pakiecik oświetlenie czy ktoś Ci robił ? Być może pisałeś ale nie doczytałem całego tematu... bo śpiesze sie do pracy.

Też mam do założenia i dlatego pytam, chętnie bym sie wybrał do Krk jeśli ktoś by mi to zrobił bo chyba mnie to przerosło :D

Dzięki za odp.

Opublikowano
  • Autor

z tym pakietem oświetlenie to tak:

jak kupowałem srodek s-line to kupiłem razem z boczkami na drzwi w których były juz podświetlane klamki.przód na desce był seryjnie podświetlony, a oświetlenie nóg sam podłączyłem, lampki w fotelach były a z przodu są gotowe miejsca na oświetlenie tylko włożyć lamki i podłączyć nic trudnego. :wink4:

Opublikowano

Oferta jeszcze aktualna?

Opublikowano

"Więcej do auta nie dokładam" - okrutne, bolesne ale bardzo trafne stwierdzenie w 1 poście.

Mnie korci przynajmniej raz w miesiącu żeby coś kupić i założyć ale próbuje sie powstrzymywać :D

Do tego od modów ważniejsze dla mnie jest sprawność techniczna.

Ja mam tylne boczki z pakietem oświetlenie i el. ster. szybami kupione i leżą w garażu, bo po pierwsze raczej nie dam rady sam tego założyć a po drugie u nas drogo biorą za takie przekładki i nie ma mi tego kto zrobić... Pozatym patrzeli sie na mnie jak na wariata - bo u nas mentalność ludzi taka że robią, naprawiają dopiero jak sie zepsuje, i to tak sie zepsuje, że już sie nie da tego używać :D

Opublikowano
"Więcej do auta nie dokładam" - okrutne, bolesne ale bardzo trafne.

juz w poprzednim to mówilem... jak kupiłem audi miała byc seria.... i byla przez 3 miesiace....

Opublikowano

"Więcej do auta nie dokładam" - okrutne, bolesne ale bardzo trafne stwierdzenie w 1 poście.

Mnie korci przynajmniej raz w miesiącu żeby coś kupić i założyć ale próbuje sie powstrzymywać :D

Do tego od modów ważniejsze dla mnie jest sprawność techniczna.

Ja mam tylne boczki z pakietem oświetlenie i el. ster. szybami kupione i leżą w garażu, bo po pierwsze raczej nie dam rady sam tego założyć a po drugie u nas drogo biorą za takie przekładki i nie ma mi tego kto zrobić... Pozatym patrzeli sie na mnie jak na wariata - bo u nas mentalność ludzi taka że robią, naprawiają dopiero jak sie zepsuje, i to tak sie zepsuje, że już sie nie da tego używać :D

Jakby coś to pisz na PW. Moge Ci to przełożyć. Jakoś się dogadamy. Trzeba było wcześniej zapytać

Opublikowano

żeby nie modzić trza się wypisać z forum :confused4::cool1:

Opublikowano

żeby nie modzić trza się wypisać z forum :confused4::cool1:

Święta prawda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

macie racje ostatnio dokupiłem tube bose i felgi ale do auta więcej nie dokładam :polew:

Opublikowano

macie racje ostatnio dokupiłem tube bose i felgi ale do auta więcej nie dokładam :polew:

to dlatego ze tanio skory nie sprzedasz :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

racja tanio nie sprzedam :tongue4:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 11:11_________________________________________________i stało sie chyba ostatnia wypowiedz w tym wątku

autko w dniu wczorajszym zmieniło własciciela :confused4: sentyment pozostał, włożyłem troche serca w te zmiany ale mam nadzieje ze nowemu użytkownikowi będzie służył przez wiele lat

najważniejsze ze A4 zostaje w Krakowie więc moze czasem sie miniemy na drodze :wink4:

pora zacząć nowy wątek ale juz w dziale B7 :wink4::hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.