Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Audi B7 BRE 2.0TDI 140KM (tzw golas)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

Przedstawiam mój nowy nabytek

Audi A4 2.0 TDI 140KM Avant, przebieg 132 tyś serwisowana do końca a także kontynuacja w serwisie niemieckim.

Wyposażenie standardowe plus parę małych dodatków

Zakupione i zarejestrowane w Niemczech, można spotkać w okolicach Hamburga bądź Hannover.

Zdjęcia z ogłoszenie za niedługo profesjonalna sesja fotograficzne,auto głownie użytkowane w Niemczech,w Polsce bardzo rzadko użytkowana głownie na święta i wakacje. Auto od zakupu zrobiło ponad 4 tyś km i na razie nic się nie dzieje,podstawowe wymiany tego nie liczę.

Spalanie:

Trasa Niemcy-Polska czyli cykl mieszany autostrady niemieckie prędkości rzędu 180-190 bak wystarcza na ponad 1000Km czyli średnie wychodzi troszkę ponad 6L/100KM litrów.

Minimalne 5,8L/100KM przy bardzo oszczędnej jeździe.

Miasto na zimnym silniku w zimie krótkie odcinki spalanie koło 7L/100KM.

Wyposażenie dodatkowe:

- pakiet chrom

- pakiet oświetlenie

- ESP/ABS

- klimatronik dwustrefowy

- moduł BT

W planach przewidziane modyfikacje poprawiające wygląd a tak chip u Rogalotti.

Przewidziane modyfikacje na lato 2009 roku:

-Odblokowanie pełnego FIS-u.

-Nawigacja RNS-E i mapa aktualna.

-Większe felgi seryjnie są to 205/45/16 zmiana na 18" wybór padnie chyba na Felgi od RS6 bądź z modelu R8.

-Przyciemnienie szybek tylko nie wiem jak (może ma ktoś zdjęcia z rożnymi wariantami przyciemnienia )

-W planach również fotele S-lina skórzane ale to zależy od funduszy.

-Na następny rok zawieszenie możliwe że S-line badź Eibacha.

Czekam na wszelkie komentarze i pomysły na modyfikacje auta.

Zdjęcia:

28df2807c1da90dam.jpg

dd5b368e58353d10m.jpg

b0380689cd4d627cm.jpg

befb898936b367e8m.jpg

a0d94d309db0c3b9m.jpg

f65eb12d8dccda6cm.jpg

98397944c6e53e80m.jpg

Planowane Felgi:

(ciężki wybór)

2e2146724e7ad3c0m.jpg

d1ffd690fcdae97dm.jpg

Opublikowano

fajny, czarny golas :decayed: jak dojdzie RNS-E, felga i lekka gleba to będzie :good:

Opublikowano

fajny "golas" ładne plany, z felg brałbym nr 2 :good:

Opublikowano

bardzo ładna :) dokładnie mam taki sam problem z felgami, od 2 tygodni zastanawiam sie nad wyborem dokladnie tych samych wzorów i dalej nie wiem , jak zapodasz do auta ktores fele to pokaz foto :):)

Opublikowano

Ja tam bym brał te od RS-a :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Trochę trzeba włożyc ale nie pali się. Fele te drugia bym zapodal. :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ładny awancik

tez sie zastanawiam nad wzorem r8 tylko te tarcze z tylu takie male :(

Opublikowano

No ładna furka a po modach bedzie jeszczę ładniejsza. :)

Czy orientowałeś się już co do Navigałki RNS-E? Jak wygląda sprawa techniczna ze zmianą środkowego panela?

Opublikowano

Gratki autka!

co do felg to mi akurat żaden z tych wzorów nie podchodzi...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.