Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Analiza nowej przepływki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok pojawił sie gorszy problem.... auto padło i nie chce odpalić ;( wtf? :confused4: rozrusznik kręci aku cala noc sie dzis ladował i dalej nic... po prostu wczoraj rano odpalilem działal pojezdzilem, postal na dworzu po poludniu wsiadam i rozrusznik kreci a tu nic..

Opublikowano

Ok pojawił sie gorszy problem.... auto padło i nie chce odpalić ;( wtf? :confused4: rozrusznik kręci aku cala noc sie dzis ladował i dalej nic... po prostu wczoraj rano odpalilem działal pojezdzilem, postal na dworzu po poludniu wsiadam i rozrusznik kreci a tu nic..

Sprawdź błędy w ENGINE ... oby to nie był błąd 01318 :wink4:

Opublikowano

lukaszr sprawdzalismy z adadur'em i zadnych bledow nie wykrywa :wallbash: auto we wtorek do mechanika co robil sterownik pompy paliwa bo wtedy tak samo sie dzialo tez cos z nia bylo :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Błędów w engine zero ... :mysli: ewidentnie brak paliwa w cylindrach (auto nie odpala - już wiem czemu nie kupie 2,5TDI)

Opublikowano

Nie

(...) auto we wtorek do mechanika co robil sterownik pompy paliwa bo wtedy tak samo sie dzialo tez cos z nia bylo :disgust:

Tzn?

Rozkręcał/rozhermetyzowywał układ paliwowy?

Powietrza w paliwie nie ma? -> Przezroczysty przewód paliwa zaraz przy pompie - po to właśnie zrobili go przezroczystym

Opublikowano
  • Autor

Do mechanika nie ma co mieć zastrzeżeń raczej bo auto kilka miesięcy jeździło

Opublikowano

A może po prostu pompa kaput :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zapowietrzenie układu paliwowego pojawiło sie już dwukrotnie - nie znaleziono powodu, skończyło się na podokręcaniu i sprawdzeniu wszystkich przewodów i od kilku dni jest OK.

WRACAMY DO SPRAWY LOGÓW - chybs dość ciekawie się to przedstawia:

grupa 000

000tfk.jpg

grupa 003

003dgp.jpg

grupa 008

008ksc.jpg

grupa 010

010ykz.jpg

grupa 011

011iqt.jpg

WNIOSKI:

Wydaje mi się że auto się troszeczkę rozjeździło i jest lepiej, wykresy Imm się wygładziły.

UWAGI:

1. Stwierdzono u pacjęta ponadto rozjechanie wskazań z czujników G62/G2 a dokładniej G2 (na potrzeby zegarów) świrował i temp. stała na ok. 65st.C, z tej wartości bardzo szybko dobiła ok. 90st.C aby po chwili spaść na ok. 55st.C, w tym czasie G62 wskazywał 87-91st.C. Brak błędów od czujnika więc najprawdopodobniej powoli się psuje (już raczej jest zepsuty ;) )

2. Dalej dla Buszka niesatysfakcjonujące jest spalanie - na biegu jałowym chlipie 1,2-1,3 l/godz. a powinno 0,4. Może ktoś podpowie na co zwrócić uwagę. Twierdzi że na FISie czasem przy podobym warunkach jazdy ma znacznie różniące sie wskazania spalania.

Opublikowano

Znowu problem... czujnik G62/G2 wymieniony poprawe w spalaniu paliwa widać zaczyna schodzic do 10l itp powoli jest ok. Ale auto zapowietrzylo sie trzeci raz :wallbash: :wallbash: zadnych bledow z pompkami itp nam nie wybijalo, co moze byc nie tak? Auto zawsze jest tankowane do pelna i z paliwem conajmniej 1/4 baku. Zapowietrza sie mniej wiecej po przejechaniu 200km od pelnego zbiornika a pozniej po odpowietrzeniu juz jedzie normalnie do 1/4 znowu tankowany i znowu ok 200km i zapowietrza sie ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.