Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko moze cos dzisiaj wsadze ale panowie malo co puszcza jakis bez dymny program jest powaznie i nie brechtajcie heheh

to czemu Witkowi nie powiedziałeś, że wolisz jak jest Batory, Witek by zrobił :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe wole zeby nie puszczał bąków wystarczy ze dzodzo wali bąki heheh :polew:

Opublikowano

hehe wole zeby nie puszczał bąków wystarczy ze dzodzo wali bąki heheh :polew:

czyli nadrabisz za furę, ale też takie czarne (czyt. afroamerykańskie) :?:

Opublikowano

w sumie lajtowo zorbione:) nie na maxa... kolega z 1.9 ARG 90' ma `200... Wiec to juz jest mega hardcor.Ogolnie :hi:

Opublikowano

Na tym drugim wykresie bardzo ładnie dół wyszedł.

Dla mnie program był by super jeśli udało by sie zrobic dół jak na drugim a góre jak na pierwszym.

Opublikowano
  • Autor

hehehe jarol to nie jest 2 w 1 jak na reklamach hehehe

Opublikowano

Ale widać że potencjał twój silnik ma całkiem dobry. Prawie 230km bez wałka to juz ładny wynik.

Opublikowano
  • Autor

i seryjne sprzeglo i pelny wydech tez seryjny tylko kat wyciety guma 16 stka hamulce serria

jeszcze kilka rzeczy trzeba zmienić :gwizdanie:

Opublikowano

seryjne sprzeglo

No to raczej szybko albo nawet bardzo szybko bedzie do wymiany przy takim momencie.

Ja bym od razu zapodał skrzynie 6 i wieksze sprzęło.

Heble polecam min 320x30 na przód i 288x12 na tył.

Opublikowano
  • Autor

skrzynia 6 biegowa miala być ale po rozmowie z adamoo nie ma sensu

sprzeglo pojedzie do radzika zmodernizuje je i bedzie git

hamulce juz zamowione

Opublikowano

Jeszcze Q

Opublikowano

skrzynia 6 biegowa miala być ale po rozmowie z adamoo nie ma sensu

sprzeglo pojedzie do radzika zmodernizuje je i bedzie git

hamulce juz zamowione

Skrzynia 6 długa z 2,5 TDI ma sens ale taka np. z AVF to raczej nie bo jest tylko odrobine dłuższa od 5 w AWX.

Jakie heble wkładasz i co z wydechem zostanie tak jak jest czy wpakujesz jakiś 2,5 cala???

Aha a przepływka została wkońcu w aucie?? czy soft est zrobiony bez niej??[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 21:48_________________________________________________

Jeszcze Q

DzoDzo da rade bez Q, chyba nie widziałeś jak driftuje swoim autem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

juz nie ma przeplywki zbedny ciezar hehehe

caly wydech 2,5 cala

heble 320 przod

Opublikowano

No to jeszcze troszke modyfikacji Cie czeka ale życze powodzenia. :good:

Opublikowano

Tylko niech Ci radzik nie zrobi takiego sprzegla jak u adamooo :kox: inaczej lydka urosnie Ci 2-krotnie... :D

Opublikowano

Tylko niech Ci radzik nie zrobi takiego sprzegla jak u adamooo :kox: inaczej lydka urosnie Ci 2-krotnie... :D

Mocny docisk = twardy pedał i na to chyba nie ma rady.

Opublikowano

Ano wlasnie... i tutaj trzeba sobie zadac pytanie gdzie sie koncza mody tak by auto nadawalo sie do jazdy w ruchu miejskim... bo adamooo sprzeglo zabiloby mnie po jednym dniu dojazdu i powrotu z mojej pracy [troche korkow, duzo sprzegla] :kox:

Opublikowano
  • Autor

hehehe nike bedzie tak zle mysle

gdzie sie kończą granice modów chyba nie ma takich hehe trzeba rezac do upadlego :> :polew:

Opublikowano

gdzie sie kończą granice modów chyba nie ma takich hehe trzeba rezac do upadlego

Zgadzam się :good:

Co do sprzegła to tak jak napisałem wcześniej można zapodać skrzynie 6 i ori sprzęgło 240mm. Wtedy jest jak w seryjne a wystarczy na duzo wiecej.

Opublikowano

gratki :good: musi ladnie kopac :naughty::decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.