Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to poka :gwizdanie:

Opublikowano

no witka tak cooler mniejszy zderzak s4 rurki juz prawie skonczone - dziś założona rurka od ssącego do coolera i sie mega swieci jak psu jajca

A gdzie foty ?? Lud się domaga !! :evil: :evil:

Opublikowano
  • Autor

hehhe spoko jutro wstawie bo dzisiaj zla aura leje jak nie wiem co jutro to ogarne wszystko :naughty:

Opublikowano

no to ja już nie wiem, czy Ty się chwalisz czy żalisz :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

ani zale ani chwale poprostu zla pogoda jest na zjecia auto sotoii na dworze rurki robimy na hali wiedz spokojnie - postaram sie tam pozniej podjechac i cyknąc kilka zdjec :naughty:

Opublikowano

no i teraz jest już inna rozmowa :cool1:

Opublikowano

dzo dzo rozwiązałeś sprawę map-sensora??

Opublikowano
  • Autor

witka no zdjecie kichowate jak nie wiem co

zderzak s4 jeszcze bez kratek bo musze go sciagnać i uzbroic plus zalorzony cooler

zdjcie010yd.jpg

[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 21:43_________________________________________________seba podobno ori map sensor wytrzyma do 230 KM

Opublikowano

dzięki za info :wink4: zrób zdjęcie tego coolera bez zderzaka, dużo jest mniejszy od poprzednika???

Opublikowano

no w końcu zaczyna to wyglądać jak profi projekt :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 22:49_________________________________________________Dzo zobacz tutaj zakreślona belka:

fmic.jpg

Opublikowano
  • Autor

no juz wiem o co chodzi chyba tak zrobie jak na zdjeciu

co do dnia dzisiejszego to tak zawieziona turbina - modyfikacja przerobki splywu oleju

zamowiona ramka i kratka do s4 srodkowa dolna

dalej sie zastanawiam czy nie zaslepić otworów na czujniki z przodu w zderzaku bo polaczenie ich wymaga kilku kombinacji i czasowych i kasowych

w miedzy czasie tuninguje moją omege dziś zakup nowych kolpaków 14 stek

i wymiana wycieraczek szyby przedniej

hehehhehehhe jak robic mody to w kazdym aucie hehehe

aha no i najwazniejszy mod dnia dzisiejszego dorobiona mega fajnie docieta laserowo :shocked: uszczelka miedzy rura gdzie byl egr a kolektorem ssacym :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

wstaw foto omegi na kołpakach

Opublikowano
  • Autor

nie dla niej zrobie specjalny dział

przeniose ją do inne auta :decayed:

Opublikowano

jest gicior :good:

też myślę nad zderzakiem od eSy, bo te s-line 'prawie' każdy już ma :naughty:

nie myślałeś o czarnej ramce grilla? schwarz pakiet dałby radę...

Opublikowano
  • Autor

mam ciemne auto wiedz nikiel bedzie ladnie wygladał zamowilem kratke dolną dziś juz jest w domku i wlasnie walcze pastą tempo chce ją doprowadzić jak nowka z saloonu hhee

Opublikowano

Dostałem właśnie info, że chłopaki walczą z softem i mam wpadać bo 220KM ma pękać...więc jadę :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

czekamy na info i wykres!!!!!!

Opublikowano

Ja juz znam wyniki . :tongue4: gratulacje z wyniku :cool1: i czekam na wykres :good: . No i w koncu pochwiedz co to za kolektor wydechowy nie badz taki jak twojego ojca dzieci :gwizdanie: kiedy walek :cool1:

Opublikowano

Wiec mamy najmocniejszego Avanciora w klubie czy jeszcze nie :mysli::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.