Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tam poprostu ostrozny jestem... :tongue4:

Opublikowano

ja tam poprostu ostrozny jestem... :tongue4:

zmieniasz turbo na wieksze np w afn zmianiasz na awx zeby bylo mniej wysilone i masz jezdzic jak emeryt? (nie planujesz podnoszenia mocy)

bez sens

gt 22 dmuchnie pewnie cos kolo 2barow, a teraz jest na wakacjach z 1.6

Opublikowano
  • Autor

ja tam poprostu ostrozny jestem... :tongue4:

zmieniasz turbo na wieksze np w afn zmianiasz na awx zeby bylo mniej wysilone i masz jezdzic jak emeryt? (nie planujesz podnoszenia mocy)

bez sens

gt 22 dmuchnie pewnie cos kolo 2barow, a teraz jest na wakacjach z 1.6

no chyba lepiej bym tego nie napisał[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 20:59_________________________________________________no i udalo sie powalczylem wczoraj z chlopakami na parkingu i zrobione turbulum pompuje tyle ile powinna - tylko troche pozno wstaje, ustawienie sztangi i ogranicznika przy niej - kilka prob bylo i zakonczone sukcesem

- tylko nie kumam tego ze jak ustawilismy na 1,3 bar to auto zapierdzialało a jak na 1,6 to lipa , przestawilismy sztane w dol aby wiecej ciagla - ogranicznik wrocil do ustawienie fabrycznego i wszystko gra :wink4:

Opublikowano

Dzo-Dzo a kiedy bedziesz ja hamowac ?

jak problemy z trakcja ?

ile KM i Nm myslisz ze wyjdzie ?

Opublikowano
  • Autor

Nowak_zg nie wiem nie mam pojecia wczoraj zwalczylem problem z doladowaniem juz jest tak jak powinno - czekam na cynk od rogala

bedzie troche roboty wyrzucenie przeplywki

zgranie turbiny

byly zmienone pompki na nowe - na starych wyszlo 186 KM a beepy byly okolo 100 i zalewalo je na 1,5

wywalone jest egr wyrzucone wszsytkie czujniki podcisnienia jest ttylko pompa vakum i turbina

no jest troche roboty nie wiem jak to bedzie wszsytko zestrojone

ciezko napisac ile bedzie chcial bym w granicach 220 / 230 KM

ale wszsytko wyjdzie w praniu

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 13:23_________________________________________________narazie ona laduje 1,61 wiedz na gt 22 to taki maly zarcik :-) wczesniej byla brd wiedz ustawienia zostaly takie jak w tamtej turbawce

Opublikowano

BEZDYMNY PROGRAM DZODZA :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

no jest troche roboty nie wiem jak to bedzie wszsytko zestrojone

ciezko napisac ile bedzie chcial bym w granicach 220 / 230 KM

ale wszsytko wyjdzie w praniu

Powodzenia Dzo-dzo-oby Ci się udało.Projekciki :good:

Opublikowano

BEZDYMNY PROGRAM DZODZA :polew: :polew: :polew::kox:

:laghing2: :polew: ładnie stefana puszcza :>

Opublikowano

hehe ciutke zakopcil :kox:

co do 18" to calkiem fajnie sie prezentuja

Opublikowano

To jest i tak żadne kopcenie w porównaniu z Batorym Adamooo :kox: :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

To jest i tak żadne kopcenie w porównaniu z Batorym Adamooo :kox: :gwizdanie: :kox: :kox:

nic?przeciez ja prawie nic nie widzialem jadac za nim a on gaz wciskal tylko 1/2 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w realu jest 2 razy wiecej dymu niz na filmie :decayed:

Opublikowano

Acha...no to tak samo jak za Adasiem :naughty: :naughty: :naughty:

A chłopaki od zawsze się lubią więc chyba już wszystko jasne :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Acha...no to tak samo jak za Adasiem :naughty: :naughty: :naughty:

A chłopaki od zawsze się lubią więc chyba już wszystko jasne :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: może oni razem w kampanii węglowej robią gdzie na ślunsku :polew:

Opublikowano
  • Autor

tak a wy sobie robcie jaja jak ci z street ehhehehe

panowie do końca tygodnia i nowe zdjecia poprostu buty spadną :polew:

Opublikowano

Dzo... a masz jakies plany zwiazane z wygladem?

Bo zacznie w miare jezdzic :naughty: ... ale przydaloby sie zeby tez wygladala ta B6tka :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Najbardziej ciekawi mnie jak rozwiazesz zabudowe przedniego zderzaka :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: hehhe spokojnie jak na wojnie sam nie wiem jak to zrobie ale poloak potrafi :naughty:
Opublikowano

Felgi zmień na jakieś ładne - bo do okleiny nie pasują :naughty:

A na zderzak pójdzie naklejka mega wielka klubowa (jeszcze nie wymyślna, dlatego mod się nie posuwa) :bag:

Opublikowano
  • Autor

juz mam koncepje na zderzak :-) dam zdjecia w piatek jak sie uda

Opublikowano

juz mam koncepje na zderzak :-) dam zdjecia w piatek jak sie uda

Wyszczerzona paszcza rekina :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.