Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.8t?a to by chlopak zamienil :)

jak juz bym miał sie bawic w benzyne to nie 1.8t tylko poszukał bym a6 lub s4 2.7bi-T :decayed:

ale nie ma to jak ekonomiczny klekocik 1.9tdi :naughty:

Opublikowano

dzodzo nie sluchaj ragababy to on jezdzi na lpg wiec wszytsko krytykuje :polew: :polew:

:ssij: barania torbo. Jak nie masz nic wnoszącego do tematu to chlapnij piórnikiem :wink4:

Opublikowano

tu nie chodzi o zrobienie rakiety z 1,9 (bo nigdy nią nie będzie)..tu chodzi o fan z modów :kox:

Opublikowano

dzo dzo ma pasje widać to po nim :good: i jego dzo-dzo wozie ale i tak ich wciągnę jak sprzedam

adr-a :polew: :polew: :polew:

dzodzo nie sluchaj ragababy to on jezdzi na lpg wiec wszytsko krytykuje :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Proste gdyby każdy robił tylko 1.8T to była by lipa, w każdej kategorii są robione mody.

Dzo - Dzo ma kase i hobby wiec wyciska maks z 19TDI podejrzewam że wielu z was

którzy piszą daremne posty po prostu żal d.upe ściska.

Dzo do dzieła jesteśmy z tobą ( gwizd Gt 22 niezapomniany :) )

Opublikowano

Dzo mógłbyś zdradzić ile taka turbinka??[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 12:47_________________________________________________i co ze zderzakiem chcesz zrobić??

Opublikowano

1000/500 dwa 900 :polew: :polew: a co ze zderzakiem przecie jest zrobiony :mysli:

Opublikowano

jak cały cooler na wierzchu-myślałem że jakos go w zderzak S4 wkomponować

Opublikowano

jak cały cooler na wierzchu-myślałem że jakos go w zderzak S4 wkomponować

albo chociaż jakimś siatexem zakryć :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

hehehehe no cos sie wymysli narazie nie mam koncepcji

jutro zostawiam furacza na kilka dodatkowych modów

wkladam rurke zamias tej plastikowej do kolektora ssacego i egr wszystko z jednej ladnej chromowej :-)

zderzak bedzie od s4 tylko jeszcze nie wiem jak go tam wsadze hheheh

Opublikowano

zamaskuj cooler , bo przeglądu auto nie przejdzie :cool1:

Opublikowano

zamaskuj cooler , bo przeglądu auto nie przejdzie :cool1:

:> no własnie dlatego pytałem parę stron wcześniej...

Opublikowano

zamaskuj cooler , bo przeglądu auto nie przejdzie :cool1:

:> no własnie dlatego pytałem parę stron wcześniej...

Ciekawe czy dzo-dzo próbował przymierzyć zderzak z eski , jak zakładał FMIC :decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehe no nie jeszcze nie ale jutro bedzie kilka zmian odnosnie tych rurek :-)

jutro wkleje zjdecia :naughty:

Opublikowano

dawaj dawaj bo twój watek jest lepszy niż pudelek.pl :naughty:

Opublikowano
  • Autor

poziek prosze cie ogarnij sie hehehe

dzis nastepnym mod wymiana 4 czujnika temp hehehehheh kolesie w aso mają mnie dosyc

Opublikowano

dzo-dzo, panowie z aso to chyba sobie przysiedli jak zobaczyli przód twojego potwora?? :kox: :kox: :kox::good: :good: :good:

Opublikowano

dzo-dzo, panowie z aso to chyba sobie przysiedli jak zobaczyli przód twojego potwora?? :kox: :kox: :kox::good: :good: :good:

A gdzie tam Dżo-Dżo taxówką pewnie jeździ, bo "padlinka" nie chce śmigać bez makijażu na tej wielkiej gębie :polew:

Opublikowano

dzo-dzo, gdzieś już widziałem taką nazwę wątku :gwizdanie:

Opublikowano

dzo-dzo, gdzieś już widziałem taką nazwę wątku :gwizdanie:

Hmmm ciekawe gdzie..... :gwizdanie:

A teraz Adaś Cię złupi, jak ZAIKS piratów :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.