Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ile jeszcze planujesz wyciągnąć z tego 1.9 TDI :)

Opublikowano

to będzie najszybsza b-6 w okolicy :> z silnikiem 1,9 :slina:

Opublikowano

W okolicy nie ma szybszej 1.9 TDI - podejrzewam że Dz-Dzo będzie w POlsce w czołówce jeśli chodzi o Avanta 1.9 :)

Opublikowano

no Dzo gratuluje :good:

ustaw to teraz i policzymy ci setne sekundy do 100 km/h :good::naughty:

Opublikowano

Teraz to już opłacałoby się przerabiać 3.0 TDI.

Opublikowano

Teraz to już opłacałoby się przerabiać 3.0 TDI.

aaa tam na taką łatwizne iśc nie można :P fun sie liczy z tej całej zabawy :cool1:

Opublikowano

W okolicy nie ma szybszej 1.9 TDI - podejrzewam że Dz-Dzo będzie w POlsce w czołówce jeśli chodzi o Avanta 1.9 :)

użytkownik Adamooo ma chyba jedną z mocniejszych 1.9TDI na forum...widać dzo-dzo robi mu konkurencję

Opublikowano

Hahaha - zajebioza wygląda ten przód Dżo-Dżo :polew: masakra, a pod maską ciaśniutko, oj ciaśniutko :good: Dawaj Pan teraz jakieś filmiki, jak to się zbiera.

Opublikowano

Dzo-dzo men :polew: Coś ty zrobił z przodem auta ? Chopie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wstydzisz się tego kolektora, czy chronisz jakieś prawa autorskie? :mysli:

Opublikowano

Ale to auto sie usmiecha.. :naughty:

Opublikowano

Nie doczytałem , gwint masz jakiś,?? Gruboooo , że hoho , teraz to by jej poprzedni właściciel nie poznał, będziesz maskował tego coolera , czy tak zostaje :kox: Kiedyy wykres?????

Opublikowano

zderzak wyrezany na MAX :kox::decayed:

Opublikowano

wstydzi sie kolektora bo jest z plasteliny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

duzo roboty bylo przy nim narazie sie nie ma co chwialić czekam na rogala jak wroci z wakacji i cisne do niego na korekte

a jest co robic

nowa turbawka

nowy coller

nowy wydech

i nowe samo poczucie dzo-dza :gwizdanie:

Opublikowano

teraz kilka fotek z dzisiejszego dnia

gt22 zamontowana

wydech zrobiony

obraz003g.jpg

obraz009y.jpg

obraz014rfw.jpg

obraz012v.jpg

chciłąbym zobaczyć Twoją minę jak robiłeś to drugie zdjęcie . banan od ucha do ucha chyba był :banan:
Opublikowano

Ciekawe czemu klapy nie domknął :decayed: pewnie graty się już nie mieszczą :evil:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czemu klapy nie domknął :decayed: pewnie graty się już nie mieszczą :evil:

no musze lekko wyrezac maske hehgehehehee

zarcik nie nie wiem czemu nie zamknalem :-) poprawie sie next time

jeszcze dzis ostatnie rezanie i mysle ze kolo soboty jakikes konkretniejsze zdjecia :decayed:

Opublikowano

Robi wrażenie, nie ma co :slina:

Opublikowano

no ale z tym kolektorem to przegięci żeby go maskować, a wczoraj był na fotce...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.