Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kilka ciekawych filmów hhehehe w roli glownej dzo-dzo wóz

http://www.youtube.com/watch?v=g-OhXHSpXCI&hl=pl

http://www.youtube.com/watch?v=VaidW5GJjkQ

http://www.youtube.com/watch?v=qsWFx-YvSso

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 19:29_________________________________________________jarol dam znać w poniedzialek co i jak idze

Opublikowano

Hehehe - trzeba nam Dżo-Dżo'a na akademie bezpiecznej jazdy zapisać :polew: EOT

Opublikowano

no.. dzo dzo to twoj tak ladnie pomyka? :naughty:

jakie mody pod maska byly w tym momencie krecenia filmika i ile KM?? bo widze ze u Ciebie ciagle sie cos dzieje :kox:

powodzenia w dalszych modach :good:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie teraz montaz wiekszego collera 30 cm nie wiem czy nie przesadzam na ale co mi tam w poniedzialek jak dobrze pojdzie to ma przyjsc wieksza turbinka :-) :gwizdanie:

narazie nie chce ujawniac co wyplulo na hamowni jest gdzies na you tube filmik ile dzodzo woz ma do 100 tki :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 \

64733042.th.jpg

Opublikowano

No no - nie mam pytań, ładnie zapier...a :> A ICek jakiś "maleńki" - trzeba było hardcore jakiś założyć :polew:

Tak apropo - jakie są wymiary tego IC??

Opublikowano

chyba w pincet koni celujesz :cool1::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wymiary icka wysokosc 30 cm a szerokosc tyle ile chlodnica w aucie cos kolo 60 czy ponad nawet nie wiem bo jeszzcze nie mierzylem bo nie moge dojsc do siebie jak to zobaczylem :polew:

Opublikowano

wielki jak stodoła :good:

żebyś później nie czekał 5 minut aż go turbina napompuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie juz dzisiaj w nocy jezdzilem i nic nie odczylem zeby bylo cos gorzej - tylko jest problem co jedną gume rozwalilo hehee a dzis zakup mocniejszej wiedz mysle ze bedzie okej

Opublikowano

Fachowo i konkretnie :polew:

To wal Dżo-Dżo, ile teraz wyrzygała się hamownia :wink4: i kto to Ci dłubie paździerza jeśli to nie tajemnica ??

Opublikowano

Normalnie podjade do was do czestochowy i lookne to autko :witch:

Opublikowano

niezła jazda :decayed: ekipa z niebieskiego jeepa :polew: gdzie tyle ludzi na torze podwoziłeś ? :naughty:

Ten intercooler nie jest czasem z agregatu chłodniczego z lodziarni ? :wink4::decayed:

albo od Scanii jakiejś :OMG::yes2:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: wchodze w ten zakret co tydzien ;-) i niewiedzialem za bardzo ze jak sie ma 5 ukraincow na pokladzie to auto inaczej sie zachowuje na torze hehehehe

p.s ale nic sie nie stalo i jeszcze nutek burak jeden musial to nakrecic hehehehehhe

panowie co do modów to dam znac kolo polowy wrzesnia :gwizdanie:

Opublikowano

dzo-dzo podobno wraca do serii :gwizdanie:

Opublikowano

Ten pazdzierz nie jezdzi ;)

Seryjny AKN go wciagnal ;)

Opublikowano

Ten pazdzierz nie jezdzi ;)

Seryjny AKN go wciagnal ;)

to moze mała konfrontacja na 1/4 ???
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.