Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1,9 AWX] S4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzo-Dzo men...ja silnikami na gownienka się nie zajmuję :gwizdanie: :kox::wink4: :wink4:

a z tego co wiem to wręcz sie brzydzisz :sick3:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 16:25_________________________________________________Dzo-Dzo wal do Adamooo on jeździ podkręconym gnojowozem

Opublikowano
  • Autor

heheh gnojo wozem dobre

Opublikowano

dzo dzo wrzuć fote silnika z zamontowanym i podłączonym turbo

Opublikowano

JO-Jo a masz jakieś filmiki jeszcze?? jak mróczy traktorek??

Opublikowano
  • Autor

no mam kilka filmików tylko kurw... nie wiem jak je zamontowac na stronce :confused4:

Opublikowano

no mam kilka filmików tylko kurw... nie wiem jak je zamontowac na stronce :confused4:

Wrzuć na youtube, a potem wklej link na forum

Opublikowano

ja mam jedno drobne pytanko... na tej 3 fotce od końca to już wszystko założone? IC z tymi rurami będą na wierzchu?

Opublikowano

dzo ile to pali teraz ? ? ? :kox:

Opublikowano

dzo ile to pali teraz ? ? ? :kox:

podobno 15 w mieście

Opublikowano

dzo ile to pali teraz ? ? ? :kox:

podobno 15 w mieście

Hehehe chyba z żaglem na dachu :polew: :polew:

Opublikowano

Ciekawy jestem wyniku po strojeniu . Powodzenia :hi:

Opublikowano
  • Autor

narazie nie ma tragedi 10 po miescie ale jak sie pocisnie to 12 spokojnie

ale trasa lekko 8

juz tez sie nie moge doczekac strojenia :naughty:

Opublikowano

narazie nie ma tragedi 10 po miescie ale jak sie pocisnie to 12 spokojnie

ale trasa lekko 8

juz tez sie nie moge doczekac strojenia :naughty:

pierwszy filmik rozstraja

jezdziles wczesniej bmw ? :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: nie no co ty
Opublikowano

Jaka chcesz osiagnac moc w swoim 1.9 tdi ze ma to byc najmocniejsza jednostka w polsce ?

Ostatnio gadalem z murzynem przy jego wozie i ma tam wlozonego asz ~ 220 km ponad 400Nm a mowil ze przy jego gratach( Turbo IC wtryski)powinno byc kolo 250 km

BTW to tylko moje zdanie ale raczej za dlugo sie ta moca nie nacieszysz ktora masz teraz.

Domyslam sie ze juz polujesz na nowe autko :)

Opublikowano

a pokazal ci wykres ze ma 220km? :polew: :polew: :polew:

bo kalkulowac kazdy umie...jechalem z nim i wrazenia nie zrobilo na mnie jego auto zadnego :wink4:

wiec te 220 to po 19 dzieciom

Opublikowano

a pokazal ci wykres ze ma 220km? :polew: :polew: :polew:

bo kalkulowac kazdy umie...jechalem z nim i wrazenia nie zrobilo na mnie jego auto zadnego :wink4:

wiec te 220 to po 19 dzieciom

nie wnikam czy klamal czy nie ale po co mialby to robic

pytalem czy byl na pomiarach a nie czy sobie tyle wydumal

Tak czy inaczej 220 km mozna wyciagnac z asz i to zadna magia pod warunkiem wymiany paru czesci

OK nie robmy balaganu koledze w watku :)

Opublikowano

a pokazal ci wykres ze ma 220km? :polew: :polew: :polew:

bo kalkulowac kazdy umie...

wiesz mnoze liczył :

silnik + soft + wtryski + fmic + magnetyzery 5KM + strumienica +8KM + naklejka "sony" 8KM i mu wyszło 220KM :kox:

Opublikowano

Ostatnio gadalem z murzynem

No to za***iście. Czy powiedział ci też, że tankuje paliwo lotnicze ? :decayed:

Murzyn to bajkopisarka, najlepsze teksty były, że mu spala na trasie 3 litry :gwizdanie: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.