Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)


JohnyPixel

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wymieniać nie wymieniałem... Nie pamiętam teraz jak z wałkami, ale pasek, wszystkie rolki itp. wymieniane były ok 4tys temu i są jeszcze na gwarancji:P Poprzedni właściciel widać, że dbał o auto bo dał mi wszystkie faktury itp z tym co było wymieniane, za ile i gdzie. Przy przebiegu 195tys (8tys temu) auto było w serwisie na diagnostyce (sprawdzenie czy wszystko OK, ewentualna lokalizacja elementów, które należało by wymienić) - i mam na to wszystko papiery, więc myślę, że puki co będzie OK

Myślę, że taka wymiana rozrządu u znajomego mechanika to koszt ok 2tys zł? ciężko powiedzieć... ludzie narzekają, ale w każdym aucie coś się kiedyś psuje. Ostatnio kuzyn robił skrzynie w mercedesie (automat - ślizgała się) koszt naprawy 4 tys u znajomego mechanika :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś audiczka dostała nowe kółka :D

Wjechały 17" Avus Od S4 z oponami 225/45/17

IMO wygląda dużo lepiej :D

Krótka sesja w pierwszym poście;)[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 23:12_________________________________________________Dodałem fotki z sesji plenerowej (thx Bakru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałeś dystanse? bo jeśli nie to masz fele z S6 tak jak ja a nie z S4 :tongue4: ET 35? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh niestety 13sty Piątek to dla mnie wybitnie pechowy dzień ;( Niestety miałem kolizje... Pewna pani z niewiadomych przyczyn zajechala droge Panu w BMW który jechal przede mna... zaczal hamowac, ja tez ale niestety nie udalo sie i wjechalem mu w tył. O dziwo lampy są całe i świecą, zderzak porysowany, ale maska i chłodnica dostaly;/ lewy blotnik lekko też... co wiecej nie wiem bo maska sie nie otwiera. Jutro za jasnego robimy ogledziny i sie okaze co i jak.

Mam nadzieje że nie jest źle, bo gdy wjechalem to auto ciagle chodzilo, bylo tylko slychac jak wiatraki biją o chłodnice, ktora swoje płyny zostawiła na ulicy... i auto wróciło do domu na lawecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh niestety 13sty Piątek to dla mnie wybitnie pechowy dzień ;( Niestety miałem kolizje... Pewna pani z niewiadomych przyczyn zajechala droge Panu w BMW który jechal przede mna... zaczal hamowac, ja tez ale niestety nie udalo sie i wjechalem mu w tył. O dziwo lamy są całe i świecą, zderzak porysowany, ale maska i chlodnica dostaly;/ lewy blotnik lekko też... co wiecej nie wiem bo maska sie nie otwiera. Jutro za jasnego robimy ogledziny i sie okaze co i jak.

Mam nadzieje że nie jest źle, bo gdy wjechalem to auto ciagle chodzilo, bylo tlyko slychac jak wiatraki biją o chłodnice, ktora swoje płyny zostawiła na ulicy... i auto wróciło do domu na lawecie.

mam nadzieje ze Casco jest??? ja nie to współczuję :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma :/

Ale dzisiaj od rana zabrałem sie za demontaż przodu. Chłodnica dostała i nie nadaje sie już do użycia, podobnie jak wiatrak. Wiatrak klimy odziwo wyglada na sprawny, ale czy działa okaze sie po odpaleniu. Oprócz tego maska i błotnik. Reszta OK, wiec zle nie jest...

Jak by ktoś miał chłodnice, a najlepiej cały pas przedni do 2,5TDI 99r to byłbym chętny.

http://img697.imageshack.us/img697/9609/1000630.jpg

http://img265.imageshack.us/img265/9945/1000635c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...