Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Adaptacja przepustnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.wymienialem baterie u siebie i ztad pytanko.czy po wymianie akumulatora potrzebna jest adaptacja przepustnicy? a jesli to jak to zrobic bez vag?

Opublikowano

witam.wymienialem baterie u siebie i ztad pytanko.czy po wymianie akumulatora potrzebna jest adaptacja przepustnicy? a jesli to jak to zrobic bez vag?

Witaj

generalnie powinno się wykonać adapt. :wink4:

poczytaj http://www.vag-com.pl/adaptacja-przepustnicy.htm

bez vaga raczej nie dasz rady....

_________________________________________________

coś znalazłem.... nie wiem czy zadziała ,ja nigdy tego nie stosowałem :wink4:

1.Najpierw należy wypiąć wtyczkę od przepustnicy.

2.Następnie podpiąć ponownie

3.Włączyć zapłon na ok.1min i czekać

4.Słyszalny będzie spod maski delikatny pisk-silniczek nastawnika przepustnicy

5.Po zakończeniu sygnału(pisku) należy odczekać jeszcze ok 30 sek dopuki nie usłyszymy kliknięcia z okolic przepusticy

6.Następnie należy wyłączyć zapłon całkowicie i odczekać ok 1 min.

7.Włączyć silnik czekając aż osiągnie temp.90st.

Opublikowano

I depnąć na 1bigu do oporu-razy 2. Wylącz i decha i jezcze raz.

Ew.jak Ci podpowiada PAWEL-VAG

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam!

Wlasnie wyczyscilem u siebie przepustnice, byla do polowy czarna. Adaptowalem ja w ten sposob:"Wyciągnij wtyczkę od przepustnicy, potem podepnij, włącz zapłon na 1 minutę, nic nie dotykaj, oczywiścią wyłącz wszystkie urządzenia elektryczne i czekaj. Bedzie wtedy słychać dzwięk spod maski, silniczek nastawnika przepustnicy. Jak przestanie nastawnik pracować, to odczekaj jeszcze jakieś 30-40 sekund (będzie słychać cichutkie kliknięcie jakby przekaźnika). Potem wyłącz zapłon i ciesz się zaadaptowaną przepustnicą." Wszystko jest ok, silnik nie gasnie po wcisnieciu sprzegla, czy tez po wrzuceniu na luz (a wczesniej gasl i to dosyc czesto). Silnik pracuje stabilnie, obroty nie faluja (a wczesniej falowaly na lubie czy tez biegu jalowym). Zastanawie mnie tylko czy: 1.obroty po wrzyceniu na lub lub po wcisnieciu sprzegla spadaja powoli - czy to normalne? 2.na luzie mam 1000 stabilnych obrotow - czy to normalne? (wczesniej bylo 900 i falowalo)

Co Wy o tym sadzicie?

Opublikowano

Zastanawie mnie tylko czy: 1.obroty po wrzyceniu na lub lub po wcisnieciu sprzegla spadaja powoli - czy to normalne? 2.na luzie mam 1000 stabilnych obrotow - czy to normalne? (wczesniej bylo 900 i falowalo)

Co Wy o tym sadzicie?

ad.1 tak to bardzo prawidłowy objaw

ad.2 na vagu np.grupa 001 na jałowym będzie 960 :wink4: co też jest OK

Opublikowano
:szukaj:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.