Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

czesc widze ze nic tu sie nie dzieje :-)

moja cala rodzinka jest juz w domu - jestem tak szczesliwy ze szok dzisiaj byla pierwsza domowa kąpiel hehe poszlo nawet nie zle tylko nie wiedzialem ze wanienka nie powinna byc zalana do pelna hehheheh - musialem malej kapturki do plywania zalorzyc hehehe\\

nie no zartuje

p.s teraz cos rownie dobrego jutro przychodzi mi turbina - tylko montaż i wio na korekte tylko jeszcze nie wiem kiedy

od jutro jestem aktywny na jakiegos spota jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie kolega Gugas sprzedaje furmankę może ktoś się pisze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

http://moto.allegro.pl/item833591486_audi_quattro_urquattro_20v_turbo_mtm_rajdowka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze mam pyatnie kolega kupuje b7 tak gdzies 2005/2006 z jakim najlepiej silnikiem

3.0TDI lub 4.2 V8 :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.7 tdi to bardzo udany motorek (jest na łańcuchu)

2.5 tdi w b7 tez juz nie to co z b5

jak bym mial kupowac to tylko którys z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma kasy na 3.0, to niech bierze 2.0 TDI ale BRD... te silniki wychodziły od rocznika 2006. Nie ma już tego wadliwego "łańcuszkowego" napedu pompy oleju. :good:

chociaż ja na moje BLB też nie narzekam, mój egzemplarz nie jest wadliwy... :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt chłopaki ten 2.0 albo 2.5 tdi wydają sie wpozo tomi sąsiad ma turarega 4.2 i pali mu 20 :polew:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:37_________________________________________________olek ile twoje b6 2.5 pali i ile za nie dałeś wyślij mi na pw jeśli możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus dzieki :decayed: ale chyba nikt ci nie mowil ze jezdzisz jak stary dziad 20cm od szyby :polew: :polew:

No dzisiaj uzyskalem wynik 130pkt na kreglach :evil:

1 raz gralem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet Turbodymomen się zawstydził, ale on podobno teraz już nie musi grać w kręgle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic suczu :gwizdanie: :gwizdanie:

Jak tam bycie tata podoba sie :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 10:14_________________________________________________Koledzy szukam chetnego na wycieczka po moje nowe autko kierunek leszno ok 250km(pilne)

jutro rano gosc ma wziac moje audi i jak cos bede chcial jechac po tego wlasnie opelka

http://moto.gratka.pl/tresc/opel-vectra-1-9-cdti-6-biegow-1-9-diesel-11207195.html#f30d3cc9e55e6a60,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo -dzo Ty kozi bobku. blogoslawieni ktorzy nie widzieli a uwierzyli :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheh wlasnie napisalem na forum czestochowy ze olkowi pali na automacie 2,5 tdi 7 litrów :polew:

zarcik sytuacujny

panowie mam furacza + odebrane z poczty RNS :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwał się lepiej jak sobie radzisz z Pampersami :naughty: :naughty: :naughty::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...