Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz coś do mnie to pisz na pw albo zadzwoń o co ci chodzi a nie psuj atmosfery na wątku albo sie po prostu odpier**l

ty psujesz atmosferę kiedy to zrozumiesz

trochę kultury,opanuj się albo zmień forum jak ci nie pasi :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli ktoś jeszcze tak uważa proszę niech napisze i jeśli nie chcecie żebym pisał w tym wartku co do ciebie tomku wlisz post za postem w moja stronę powtarzam masz coś do mnie napisz to po drugie nie mam zamiaru zmieniać forum bo to jest forum a4 i taki samochod posiadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nuti nie do ciebie się przypiepszyl a ja sobie nie pozwolę na coś takiego powtarzam tomek masz coś do mnie to daj znać możemy się spotkać i pogadać a nie wyciągaj moje posty po zdaniu i wyśmiewaj na spotach pogadasz a tu co po co to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nuti nie do ciebie się przypiepszyl a ja sobie nie pozwolę na coś takiego powtarzam tomek masz coś do mnie to daj znać możemy się spotkać i pogadać a nie wyciągaj moje posty po zdaniu i wyśmiewaj na spotach pogadasz a tu co po co to :)

:JC_fan::guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli żegnam :hi: dopiąłeś tomi400 swego mam już to wszystko gdzieś :hi:

Tymon takie rzeczy to sobie wyjaśnijcie na spocie, na forum to nigdy sie nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo małe sprostowanie nie obraziłem się ale po co mam się wkur.iac i pisać w tym wątku

nuti racja tak zrobię bo ze spotów nie rezygnuje bo są fajne i jak tylko dam radę to będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A smiga, z kilometra na kilometr coraz lepiej ;) Jeszcze jakies 350km jazdy jak emeryt a pozniej troszke bedzie mozna ja mocniej depnac ;) Odpala od pierwszego zadnego trzepania buda silnik cichutki zero dymienia ;) Ale jeszcze nie wiem ile mnie dokladnie ta zabawa wyniosla :(

Ps. fajnie tu macie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no trzeba, musi sie wszystko ulozyc jak nalezy ;) Jeszcze tylko te wtryski sprawdze i jak nie bedzie tragedi to na wiosne na program :naughty: No dobrze ze zima ale i tak we wtorek mnie 4 ztrabilo i policja sie pytala czy nie da sie troche szybciej jechac bo ruch tamuje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...