Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

sraka... coś mi tlucze z przodu w zawieszeniu znowu.. do tego pływa i podskakuje na równej drodze jak sie wqrwie to zaloże 1BA jak było i będzie spokój... to był zły pomysł zakładać -30mm na seryjne amory :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piotrek98igo

    4047

  • MAGIC87

    2676

  • tymonA4

    2396

  • Dzo-Dzo

    1690

Top użytkownicy w tym temacie

całkiem możliwe.. nie trzymają tak jak powinny.. albo po prostu amory przez dluższy skok tak bujają..

Przyznam że fajnie wygląda na tym -30mm ale zaczyna mnie to juz na tyle drażnić że chyba kupie dwa seryjne amory na przod, wsadze 1BA jak bylo ..

Kupie np. teraz te MTSy wydam 5 stow i będzie to samo.. wtopię kasę i będę jeszcze raz musiał kupić springi

.. to wole wrócić do serii i mieć pewność że auto będzie stabilne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że ja chciałem max obniżyć 30mm .. a gwint to już jest konkretna gleba że plomby wypadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłoby mnie stać na nic lepszego niż MTS :) .. wszystko sie po prostu o kaśe rozbija.. jak mam dać za gwint 1200zl +200zł założenie.. to ja wolne wrócić do serii z zawieszeniem i zrobić chip (ten droższy z allegro) ;PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herbata sprezyny raczej nie amory ci padly jak sa ori czyli juz wypierdziane i teraz mu zrobiles glebe to jest tak jak bys najeb.. kilka dobry kg do auta i znimi jezdzil caly czas podjedz na spota z czaimy to ja tez tak mialem ale amory mam 57 i 60 % wiedz jeszcze mogą być ale nie muszą

p.s albo jedz na diagnostyke niech ci sprawdzą w jakiej kondycji są amorki dasz 20 zł na kawiej i bedziesz wszystko wiedzial

michal 6 na 9 a te monitory ro dobre masz jakies zdjecia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje normalne amory i zakladam jak bylo 1BE ... trudno.. i tak wtopie 600zl = 200zl springi + 2x zalozenie po 200 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitory są dobre sprawne 100% bo brat jeszcze sprawdza sprzęt na nich więc cały czas na chodzie

tu masz tego samsunga a LG jest spakowany

IMG_0002.jpg

IMG_0003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mechanik powiedział że 200zł to cena promocyjna :decayed:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 09:41_________________________________________________Piter, widzę że zrobiłeś swapa na 1.6 u siebie? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po pracy podjadę do Oskara i zapytam co o tym sadzi.. [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 11:49_________________________________________________inna też pewnie stawka dla osób które robią u niego auta regularnie a inna dla pierwszego ludka z ulicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...