Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI 115 KM] Rura wylotowa z turbiny


Lisek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio rozerwało mi gumową rurę wylotową z turbiny. Łączy ona ową turbinę z kanałem znajdującym się pod zderzakiem prowadzącym do intercoolera.

Kupiłem jakiś zamiennik, jest on jednak bardziej miękki od oryginału. A skoro sztywny zbrojony oryginał poszedł, więc pewnie ta też pójdzie (no bo i silnik nieco zrobiony). W związku z tym, czy ktoś się może orientuje gdzie mogę zakupić taką rurę, najlepiej gdybym mógł ją zmacać? Ewentualnie gdyby ktoś mi mógł podać oznaczenia tych części z informacją która jest do najmocniejszego 1.9 TDI. Kłopot w tym, że poprzedni właściciel łaskaw był zniknąć wszelakie oznaczenia z silnika, a to nieco komplikuje sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem w ASO, u Szewczyka. Dali mi ten miękki przewód, koleś mówi że w teorii są dwa inne, ale nie ma ich na stanie, nie wie jak wyglądają itd itp. A człowiek nie potrafił mi powiedzieć, czy ten droższy jest lepszy, czy będzie pasował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robisz z tym ASO? masz przecież jeszcze naklejki jedna w bagażniku druga na obudowie paska rozrządu, a wogóle jeśli to pompowtrysk i to 5 biegowy to na bank AJM a jeśli 6 biegowy i typ ATJ. Chyba koleś jakiś leniwy.

Dowiedz się ile kosztuje w polskim ASO - później rozeznam sprawę ile w ASO w niemczech w majowe będe w Niemczech więc jak znaczna róznica to mógłbym ci kupić.

odnośnie tych węży to tylko orginały. Mi latem poleciał ten na wyjściu z IC tymczasowo obleiłem go taśmą PowerTape i radzę ją mieć pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...