Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś ! ! ! b6 jasny beż metalik ! ! ! na wylocie z Bielska na Kato, blachy SCI i ramki i dalej nie powiem bo śmigła mi strasznie szybko :kox:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 21:45_________________________________________________avant

Opublikowano

proton2 wczoraj przed południem na ul.Żywieckiej :>

felgi biły po oczach już kilometr wcześniej :naughty:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 00:12_________________________________________________dodam, że zauważył mnie dopiero po czwartym użyciu klaksonu :nabijasie:

Opublikowano

Myślałem, że to ten koles w golfie trąbi, ale popatrzyłem się na niego a ten nic :)

Opublikowano

Myślałem, że to ten koles w golfie trąbi, ale popatrzyłem się na niego a ten nic :)

:nabijasie: moze on tez trabił podniecony Twoimi felami :nabijasie:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 23:42_________________________________________________w sumie on też dziknął jak trąbiłem :nabijasie:

Opublikowano

kto był dzisiaj w auchanie o 13 - czarny avant b5 SCI17416?

WIDZIANY

Opublikowano

kto był dzisiaj w auchanie o 13 - czarny avant b5 SCI17416?

WIDZIANY

to ja :hi:

Opublikowano

kto był dzisiaj w auchanie o 13 - czarny avant b5 SCI17416?

WIDZIANY

to ja :hi:

fajnie wygląda- musisz na spotach częściej bywać żebym rozpoznawał :good:
Opublikowano

kto był dzisiaj w auchanie o 13 - czarny avant b5 SCI17416?

WIDZIANY

to ja :hi:

fajnie wygląda- musisz na spotach częściej bywać żebym rozpoznawał :good:

dzięki jak znajdę czas to się teraz w środe pojawie :decayed:

Opublikowano

Piter widziany w wapienicy koło 8:30. Akurat się patrzył w drugą stronę jak mu śmignąłem.

Opublikowano
  • Autor

Piter widziany w wapienicy koło 8:30. Akurat się patrzył w drugą stronę jak mu śmignąłem.

też zawsze odwracam głowe jak Cie widze :decayed::polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czarny Avant 2.0 SBI 98.. W czecho-nudach obok banku śląskiego kol o12 :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ale na ramkach klubowych? może POPO

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pół godziny temu na Cieszyńskiej w Ustroniu - srebrne kombi B6 na SCI.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś w B-B na Piłsudskiego ok 16:20 granatowe B5 w avancie tablice SB6????na ramkach klubowych pozdrówki :hi:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 23:52_________________________________________________

Piter widziany w wapienicy koło 8:30. Akurat się patrzył w drugą stronę jak mu śmignąłem.

też zawsze odwracam głowe jak Cie widze :decayed::polew:

cały czas ta sama bajerka :cool1:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 00:56_________________________________________________ :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piter w środę na andersa,

mnie zauważył :>

czyli chyba tylko na Siemiana głowę odwraca :nabijasie:

Opublikowano

dziś godz 14:15 Godzic koło prezydenta ---> plus 2 samice:)

Opublikowano

dziś godz 14:15 Godzic koło prezydenta ---> plus 2 samice:)

:mysli: mama z siostrą :nabijasie:

Opublikowano

Srebrne B6 Avant koło Shella w Jasienicy

Opublikowano

MINIO w lipniku dzisiaj okolo 17.00

Opublikowano

dziś godz 14:15 Godzic koło prezydenta ---> plus 2 samice:)

:mysli: mama z siostrą :nabijasie:

dziewczyna i mama :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.