Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

a Siemian czesto tak szybko smignie ze mozna nie zauwazyc :)

kiedyś to pewnie tak ,ostatnio jeździ jak Pan Bóg przykazał,

kobieta z nim porobiła :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jedzie sam to łokieć na okno ,w radiu Bajm "Biała armia" ,tempomat na 70 i :witch:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 09:10_________________________________________________ :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziane 3 audice pod adrenaliną w sosnowcu , a w środku ekipa na gokardach widziana godzina około 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na żywieckiej obok mc donalda czarne b5 z naklejką klubową na klapie SBI 5 młodocianych w garniturach:) chyba zdaną maturę jechali oblewać:).

nie 5 tylko 4 nie młodocianych bo średnia około 30 i nie maturę tylko na obiadku byli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na żywieckiej obok mc donalda czarne b5 z naklejką klubową na klapie SBI 5 młodocianych w garniturach:) chyba zdaną maturę jechali oblewać:).

nie 5 tylko 4 nie młodocianych bo średnia około 30 i nie maturę tylko na obiadku byli :naughty:

A to sorki:). Wyglądali jak młodzi gniewni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEMO na wjezdzie do Bielska od Skoczowa ,stalem w korku przed zwezka ,a on poboczem przelecial chyba caly zator :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ok 11:20 w Łodygowicach w stronę Żywca bordowe b5 w avancie blachy SBE...to chyba bar_tos :hi:

:hi: no zgadza się... a gdzieś Ty mnie tam wypatrzył :decayed: :decayed:

wracałem z za Żywca ale jak zwykle służbowym więc nie mogłeś mnie widzieć, nawet bez CB jechałem żeby Cię wywołać :thumbdown: no ale widziałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ok 11:20 w Łodygowicach w stronę Żywca bordowe b5 w avancie blachy SBE...to chyba bar_tos :hi:

:hi: no zgadza się... a gdzieś Ty mnie tam wypatrzył :decayed: :decayed:

wracałem z za Żywca ale jak zwykle służbowym więc nie mogłeś mnie widzieć, nawet bez CB jechałem żeby Cię wywołać :thumbdown: no ale widziałem :kox:

a ja do Żywca właśnie mykałem :wink4:

także pozdro i do następnejgo spotkania na drodze :hi:

muszę kiedyś podjechać na spota do katosów ale ostatnio wtorki mi wogóle nie pasują ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...