Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Srebrne B5 sedan z lampami po 1 lifcie z tyłu. Wysoko stała, diesel, stałem w korku na S1 w okolicach Pszczyny w stronę Katowic za Tobą, mrugałem światłami ale potem w mieście Cię zgubiłem :decayed: Blachy SBI 07*** :)

troche dawno ale teraz zauwazylem;) to ja hehe :gwizdanie:

:hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

Chyba to jeszcze Bielsko było ul.Wyzwolenia ok 16 srebrna B6 avant SB 4160 i jakaś literka na końcu, stała zaparkowana pod jakąś firmą :hi:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________

:hi:

Chyba to jeszcze Bielsko było ul.Wyzwolenia ok 16 srebrna B6 avant SB 4160 i jakaś literka na końcu, stała zaparkowana pod jakąś firmą :hi:

ponownie to autko dziś o 17:50 na ul. czerwonej :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

godzic na Żywieckiej wczoraj około 18.00

Opublikowano

:hi:

dziś bordowa B6 avant SB 4942E na ramkach klubowych + naklejki na tylnych bocznych szybach + naklejka Comp Sport

dziś znów widziany tym razem w Kętach po 15 skręcał z Kościuszki w Krakowską i zaparkował przed rondem - ja jechałem za Yariskiem :hi:

Opublikowano

Dzis znow stanley, tym razem zamulal za autosanem :decayed:

chyba nie w tej okolicy :gwizdanie:

Opublikowano

ku***. nie te widzany widziana :polew: :polew: :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:54_________________________________________________wczoraj na Cieszyńskiej 356 zaparkowane szare B6 sedan na ramkach klubowych SB88....chyba już kilka razy tam to auto widziałem ale ramki chyba świeże :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kfx. on tam pracuje i nie 356 a 365. Jak byś wjechał pomiędzy budynki to stoi tam auto POPO i moje, więc można powiedzieć że to zagłębie a4-klub.pl :decayed: :decayed:

Opublikowano

kfx. on tam pracuje i nie 356 a 365. Jak byś wjechał pomiędzy budynki to stoi tam auto POPO i moje, więc można powiedzieć że to zagłębie a4-klub.pl :decayed: :decayed:

ad1.właśnie tego nie byłem pewien :tongue4:

ad2. Właśnie widziałem tam kiedyś czarne b7 "na wypasie" :sick3:

ad3. ale Twojego paździocha nie

btw pochytaj no jakieś zniżki w sferze ponoć tam robisz

muszę kupić buty :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj czarny avant B5 SB 2633C na lotnisku około 15:00.

Opublikowano

Dzisiaj czarny avant B5 SB 2633C na lotnisku około 15:00.

pewnie cycek :wink4:

Opublikowano

Siemian na parkingu chyba jeszcze w Jasienicy :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 15:25_________________________________________________dziś ok 12:40 zaparkowana pod Hutchinsonem w BB poliftowa B5 avant SB83..E :hi:

Opublikowano
  • Autor

tam pracuje Minio

Opublikowano

Siemian na parkingu chyba jeszcze w Jasienicy :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 15:25_________________________________________________dziś ok 12:40 zaparkowana pod Hutchinsonem w BB poliftowa B5 avant SB83..E :hi:

:hi:
Opublikowano

Wczoraj coś koło 10 bordowe B6 w avancie chyba Piter :mysli: to był na skrzyżowaniu (jak się zjeżdża z Węglowej na Warszawską ) poniżej świateł co są przy Sarnim Stoku .

PS. Nie wiem ,czy dobre ulice podałem :embarrassed:

Opublikowano

dwa dni temu pod sfera w jednym czasie :kox: SB 3156c i SJZ 9A50 :cool1:

Opublikowano

To ładniejsze to moje :naughty: ,to młodsze to od siemiana :decayed: .

Opublikowano

oba ladne :polew: chciaz moja raz w zyciu wygladala jak trocina :embarrassed::kox:

Opublikowano
  • Autor

To ładniejsze to moje :naughty: ,to młodsze to od siemiana :decayed: .

no już dobrze, czujesz się dowatościowany??? :decayed::naughty:

Opublikowano

Bynajmniej :wink4::tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W ostatnią sobotę koło 17 - czarne B7 avant SBI na parkingu obok schroniska na Równicy.[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 17:28_________________________________________________Około 17:45 srebrne B6 avant blaszki SCI na Równicę i z chwilę na dół.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.