Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Srebrne B5 sedan z lampami po 1 lifcie z tyłu. Wysoko stała, diesel, stałem w korku na S1 w okolicach Pszczyny w stronę Katowic za Tobą, mrugałem światłami ale potem w mieście Cię zgubiłem :decayed: Blachy SBI 07*** :)

troche dawno ale teraz zauwazylem;) to ja hehe :gwizdanie:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Chyba to jeszcze Bielsko było ul.Wyzwolenia ok 16 srebrna B6 avant SB 4160 i jakaś literka na końcu, stała zaparkowana pod jakąś firmą :hi:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________

:hi:

Chyba to jeszcze Bielsko było ul.Wyzwolenia ok 16 srebrna B6 avant SB 4160 i jakaś literka na końcu, stała zaparkowana pod jakąś firmą :hi:

ponownie to autko dziś o 17:50 na ul. czerwonej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dziś bordowa B6 avant SB 4942E na ramkach klubowych + naklejki na tylnych bocznych szybach + naklejka Comp Sport

dziś znów widziany tym razem w Kętach po 15 skręcał z Kościuszki w Krakowską i zaparkował przed rondem - ja jechałem za Yariskiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***. nie te widzany widziana :polew: :polew: :polew:

:decayed:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:54_________________________________________________wczoraj na Cieszyńskiej 356 zaparkowane szare B6 sedan na ramkach klubowych SB88....chyba już kilka razy tam to auto widziałem ale ramki chyba świeże :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfx. on tam pracuje i nie 356 a 365. Jak byś wjechał pomiędzy budynki to stoi tam auto POPO i moje, więc można powiedzieć że to zagłębie a4-klub.pl :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfx. on tam pracuje i nie 356 a 365. Jak byś wjechał pomiędzy budynki to stoi tam auto POPO i moje, więc można powiedzieć że to zagłębie a4-klub.pl :decayed: :decayed:

ad1.właśnie tego nie byłem pewien :tongue4:

ad2. Właśnie widziałem tam kiedyś czarne b7 "na wypasie" :sick3:

ad3. ale Twojego paździocha nie

btw pochytaj no jakieś zniżki w sferze ponoć tam robisz

muszę kupić buty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian na parkingu chyba jeszcze w Jasienicy :hi:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2011, 15:25_________________________________________________dziś ok 12:40 zaparkowana pod Hutchinsonem w BB poliftowa B5 avant SB83..E :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj coś koło 10 bordowe B6 w avancie chyba Piter :mysli: to był na skrzyżowaniu (jak się zjeżdża z Węglowej na Warszawską ) poniżej świateł co są przy Sarnim Stoku .

PS. Nie wiem ,czy dobre ulice podałem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładniejsze to moje :naughty: ,to młodsze to od siemiana :decayed: .

no już dobrze, czujesz się dowatościowany??? :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnią sobotę koło 17 - czarne B7 avant SBI na parkingu obok schroniska na Równicy.[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 17:28_________________________________________________Około 17:45 srebrne B6 avant blaszki SCI na Równicę i z chwilę na dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...