Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W czwartek na gorze Żar koło 14 czerwone B5 Avant pięło się w górę numerów nie zauważyłem.

W piątek w Międzybrodziu Żywieckim czarny Avant SBI ........pomykał w stronę góry Żar a ja pomykałem z buta do Hill'a

Dziś na trasie Cieszyn-Bielsko na wysokości na wysokości Jasienicy mijał mnie srebrny Avant SCI ja zjeżdżałem na przekąskę do Maka.

Pozdro dla kierowników

Opublikowano

dziś koło 9 jechałem od ustronia ale to byłby srebrny sedan :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dziś ok 14:30 w Ustroniu pod Carrefourem srebrne B6 Avant SCI 22..4, potem na S1 w kierunku B-B ok 15:50 ciemny sedan B7 SR...;)

Opublikowano

Czarne b5 avant, na rodzie przy Gemini :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzisiaj koło 9-10 w okolicach skrzyżowania na Szyndzielnię od centrum czarne B7 Avant 2.0tdi q SBxxx na dużych alu :)

Piękne autko, jechałem za Tobą b5'tką i hamowałem chyba z piskiem za Tobą, a Ty za matizem :decayed:

Potem trochę wywijałeś i skręciłeś na szyndzielnię :wink:

Pozdro!

Opublikowano
Pewnie siemian ale on tam niema Q :decayed:

jak to nie na dekorach są :grin:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

pewnie fura POPO :decayed:

Opublikowano
Pewnie siemian ale on tam niema Q :decayed:

Może mi się coś przewidziało :shock3:

Wiem, że były chromy i relingi niklowane (w sensie kolor jasny, ale nie wiem czy to nie standard w avanturnikach b7 :wink: ) no i ramki klubowe

Opublikowano

a ja nikogo odtatnio poza spotami nie spotykam ale chciałem zaistnieć w tym wątku :polew::polew::polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

GRYFI będę dziś w centrum to szukaj mnie :grin:

Opublikowano
GRYFI będę dziś w centrum to szukaj mnie :grin:
widiałem cię ale na spocie :wink:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wczoraj późnym wieczorkiem Wihajster (??) w Skoczowie w stronę Ustronia przed S1 ??

Jakoś tak turlał dropsa :decayed::decayed:

mrygnąłem awaryjkami

Opublikowano

ja w niedziele widziałem wasze b5 sjz srebrny kolor w awancie. śmigał koło gemini. Na klapie naklejka z ścigaczem :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Wczoraj po południu na wlocie do Skoczowa od Pawłowic czarne b6 avant z ramkami...i zenonem w halogenach na sci 45355 ,czy jakoś tak.....

Kilka minut później Wihajster na S1 upalał..(..nie wiem ,czy nie duże słowo ale ograniczenia na znakach go nie interesowały :decayed:) swoje by7 ,zjechał do Brennej na chacjendę pewnie :wink:

Obaj obmrugani i strąbieni :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Dzisiaj na Wiślance niebieski avant blachy z Jastrzębia

Opublikowano
Witam. Dzisiaj na Wiślance niebieski avant blachy z Jastrzębia

a Twój to czarny sedan by 6 na sci ....... ?? :wink:

:hi: jak awaryjki poszły do Ciebie to pozdrawiam raz jeszcze :wink:

wpadnij na spota do BB(Nałęża)

zapraszamy.......spoko ludkowie.....zimny alkohol....etcetera...etcetera :decayed:

Opublikowano

ja dziś jak wracałem z Bielska przez Chybie to chyba dwie spotkałem na ramkach klubowych plus minus okolice południa

Opublikowano

Jakieś 2 laski ?....., czy o co chodzi :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wszystko się zgadza tylko tablice SB...właśnie wracałem z Żor od elektryka. Dzięki za zapro Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.