Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś rano ciemne B7 sedan i zapomniałem nr rej. ale były ramki klubowe na KWK Jankowice

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kto dziś się kręcił po Wiśle B6tką na blachach Cieszyńskich :hi:


Dziś na Mazańcowicach w Polmotorsie

20141117_161909.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przy wczorajszych zakupach na Sarnim stoku zauważyłem... WŚCIEKŁĄ audi a4. Pierwszy raz na żywo zobaczyłem tak zwieśniaczoną b5'tke. Za takie coś powinni zsyłać na Syberię

42cabe8c74879170m.jpg

2d84f64d76df3e95m.jpg

032aa974da24f773m.jpg

Edytowane przez jazzman

Opublikowano

Dziś trasa Kato - Wisła - Szczyrk - Kato i od groma czwórek bez klubowych akcentów.

Natomiast w samym Szczyrku na głównej DW942 widziany zaparkowany granatowy sedan B5 SBI z wlepą na klapie po godzinie 14 oraz chwilę później za rondem w Buczkowicach minięty czarny avant B5 SRC z ramkami. :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sobota między 14:30 a 16 szare B5 avant zaparkowane na leszczyńskiej

Opublikowano

To moje, dziwne, ostatnimi czasy raczej białe jest :wink:

Opublikowano

To moje, dziwne, ostatnimi czasy raczej białe jest :wink:

mieszkasz w tym bloku ? moja mama tam mieszka chwilowo :hi:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Blok, niee. kamienica.


Dziś sedan b5 pod mikołajem.


Wczoraj ciemne b6 w sedanie

około 16 skręcało z żywieckiej na górską

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mazańcowice dziś :hi:

20150430_144415.jpg

Opublikowano

Czyżby to pod Hutchinsonem :)

Opublikowano

Hutchinson na Mazańcowicach też jest :eusathink: bo zawsze na Bielsko jeżdżę :D

Polmotors :wink:

Opublikowano

Pytam bo zawsze jeżdżę koło BIT-u do pracy i wydawało mi się że tam pod murem widziałem twoją

Opublikowano

Moje jedynie pod sferą czasem stoi :wink: a tak to zawsze dużym

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

dziś po 19 Wihajster w Skoczowie pilnował jak to inne a4;ki łamią przepisy :D

kilku minut później Dadok 34b w Ustroniu w stronę Skoczowa śmigał :hi:


4cb0cde1b7de08e18d3a43dca97ed0ec.jpg

Czyja ?
B6 avant szara zjeżdżała z 81 na s1 na klubowych ramkach widziana kilka minut temu ;)
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

koło 13 w Pszczynie na trasie w stronę Bielska czarne b6 w avancie z ramkami , mrugnąłem awaryjkami ale kolega nie w temacie :kwasny:

i Steave po 14 do 16 pod swoim domem - chyba wczoraj było grubo bo auto stało i stało i stało :grin:

Opublikowano

Jestem na L4 xD

Opublikowano

Dziś rano ok. 8:20 zjazd z S1 od C-na na Makro jakaś B7 czarna SPS ramki A4 klub

:hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czarne b6 sedan SZY stoi na parkingu obok Gemini :hi:


Minio tarasuje swoim zestawem parking pod moją firmą :decayed:


Na Piłsudskiego dziś widziane b6 sedan na LBL.

Edytowane przez Steav

Opublikowano

Wczoraj grafitowe b6 avant na SBE wyjeżdżało z pod intermarche w Libiążu w stronę Chrzanowa/Krakowa wlepka po lewej stronie na tylnej klapie. godz ok 18:00

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

2s1x4xi.jpg

takie wozidło widziane w niedzielę po 20tej w okolicach Kubalonki. chyba dopiero co tam zaparkowałeś bo autko w ogóle nie było ośnieżone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.