Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemian to się dowie ,że tam był po przeczytaniu tego :grin::grin::grin:

Opublikowano
siemian to się dowie ,że tam był po przeczytaniu tego :grin::grin::grin:

alkoholik :grin:

Opublikowano

Dziś ok 17 30 na s1 na wysokości pszczyny czarny b6 Avant na SBI... Otrabilem, omrygalem ale nic to...

A około 15 w jaworzyna chyba ramirez.... Jechaliśmy w kolumnie OOOO

Opublikowano

Siedzę sobie spokojnie w biurze na Komorowickiej, nuda, śpiąco. Wyglądam za okno a tu takie ładne, czarne, matowe B7 na dużym kole przeleciało :D

Opublikowano
Siedzę sobie spokojnie w biurze na Komorowickiej, nuda, śpiąco. Wyglądam za okno a tu takie ładne, czarne, matowe B7 na dużym kole przeleciało :D

siemian :wink:

Opublikowano

No to Siemian po raz kolejny na drodze za Tesco (obok Fiata) :D

Opublikowano

a ja widziałem pitera zjeżdżającego na auchana :) chyba w czwartek.

Opublikowano

Siemian dziś na dk44 pod Maksen:hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Srebrne B5 Avant TDI na klubowych ramkach i blacie SD między Bystrą a Buczkowicami - jechałem z tyłu i mrugałem długimi:)

Tapnięte z Lumii 820

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś [03.11.2013] w Gilowicach k. Żywca, jasno niebieskie A4 B5 sedan, z wlepkami "B5 Battalion, na białych felgach, lampy US, przelot, większe turbo, dość często je tu widuję:decayed: To ktoś on nas czy może tylko było kupione z tymi wlepkami ?:grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś widziałem i ścigałem na Bystrzańskiej to samo niebieskie B5 na przelocie i ciemnej szybie :D wiadomo kto to?:>

rejestracja z tego, co pamiętam SZY i na pewno klubowe ramki

Opublikowano

Siemian i Maciek ustrzeleni w jaworzu :wink: oczywiście przy wódce :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dziś widziałem i ścigałem na Bystrzańskiej to samo niebieskie B5 na przelocie i ciemnej szybie :D wiadomo kto to?:>

rejestracja z tego, co pamiętam SZY i na pewno klubowe ramki

Dokładnie jak piszesz, jest na przelocie i ciemnej szybie, lecz nadal nie wiemy kto to:kwasny:

Hmmm:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-blekitna-perla-bixy-kierunki-us-56548/

Opublikowano

Sedan?

Opublikowano

Tak sedan :)

Opublikowano

To na 90% ta A4 :decayed: Ma antene od CB w tym miejscu nadal :decayed: Ale troszkę się zmieniła od ostatniego posta w temacie:naughty:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

To na pewno ta A4 bo aktualnie jeździ na alumach z pierwszego zdjęcia:naughty:

Opublikowano

A ja nikogo nie widziałem bo nikogo nie znam:grin:, choć często widze czarne a4 z klubowymi ramkami kombi po lifcie na beskidzkim :decayed:

Opublikowano
To na 90% ta A4 :decayed: Ma antene od CB w tym miejscu nadal :decayed: Ale troszkę się zmieniła od ostatniego posta w temacie:naughty:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

To na pewno ta A4 bo aktualnie jeździ na alumach z pierwszego zdjęcia:naughty:

Nom to mój znajomy, raz na spocie nawet był :grin:

Fajny furacz, wydech ma fajny :banan:

Opublikowano
To na 90% ta A4 :decayed: Ma antene od CB w tym miejscu nadal :decayed: Ale troszkę się zmieniła od ostatniego posta w temacie:naughty:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

To na pewno ta A4 bo aktualnie jeździ na alumach z pierwszego zdjęcia:naughty:

Nom to mój znajomy, raz na spocie nawet był :grin:

Fajny furacz, wydech ma fajny :banan:

A wiesz może skąd jest ?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.