Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z zaproszenia wypada skorzystać :wink::hi:

Opublikowano

Wpadnę napewno

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chyba widziałem PRZEMO pod Auchanem dziś rano ale pewności nie mam.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

siemian dziś w BB pod mercedesem :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

16:20 na Andersa w B-B w stronę S1 czarne b5 avant polift blachy SB + ramki

---------- Post dopisany 19-07-2013 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 18:56 ----------

dziś koło 12:30 w Brennej ciemne B5 na ramkach więcej nie pamiętam bo gadałem przez telefon i tylko zapamiętałem, że ramki były:decayed:

Opublikowano

Wczoraj w Łebie B5 avant na SB ramka przod.. pozdro

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

ja to nie wiem nikogo nigdzie nie mogę spotkać a jeżdżę sporo

Opublikowano

Siemian albo klon jego auta pod sferą koło 12 ale blachy SMI , ostatnio jak widziałęch to auto to było SB ale to pewnie jak na zrywa tankował zapomniał przełożyć

Opublikowano

siema widziana dzisiaj czerwona b6 sedan na 81 w strone zor miala chyba ramki klubowe :)

Opublikowano
Siemian albo klon jego auta pod sferą koło 12 ale blachy SMI , ostatnio jak widziałęch to auto to było SB ale to pewnie jak na zrywa tankował zapomniał przełożyć

tak to był siemian na tych blaszkach:wink:

Opublikowano

piter dzisiaj o 16:05 na krakowskiej

Opublikowano
piter dzisiaj o 16:05 na krakowskiej

dawno go nie było na spocie :whistling:

Siemian albo klon jego auta pod sferą koło 12 ale blachy SMI , ostatnio jak widziałęch to auto to było SB ale to pewnie jak na zrywa tankował zapomniał przełożyć

:decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
piter dzisiaj o 16:05 na krakowskiej

dawno go nie było na spocie :whistling:

gadałem z nim przez tel. może coś odżyje

Opublikowano

Siemian widziany dziś na wysokości VIENNY na Bystrzanskiej. Jechałem z przeciwka szarym B6 sedan S-LINE. Mrygnął bym czy cóś ale za poźno zauważyłem :wink:

POZDRAWIAM

Opublikowano

wczoraj Skoczów plac targowy 20;00 Dadok33b

Opublikowano

Dziś Przemo, pod Kauflandem

Opublikowano

Dziś pod Auchanem Przemo chciał mnie rozjechać a po chwili pod Tesco KFX widziany z wózeczkiem.

---------- Post dopisany 12-08-2013 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2013 at 19:14 ----------

grafitowe albo szare b6 sedan na klubowych ramkach i z ciemnymi felami dziś na warszawskiej około 21:15.

dziabnąłem awaryjkami ale kolega z ładną koleżanką na siedzeniu pasażera nic. POZDRAWIAM

Opublikowano

dziś w granicach godziny 13 jak się nie mylę koło tesco na warszawskiej srebrne a4 b6 jak się nie mylę na blachach sb klubowa ramka i klubowy znaczek lub naklejka na klapie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Przyznać się kto tam się weekenduje w moich okolicach (Istebna)... :wink:

Ciemny / czarny Avanturnik B5 fl z avusami, na blachach SMI :decayed:

Chyba ramki zauważyłem :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Skoczów :decayed: Madzia ,Siemian i Arturoo :wink: trójca święta :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.