Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Kiedys seria ... teraz troche lepiej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Tak jak w temacie autko było kompletną serią. Zakupione w sierpniu 2008 w Leverkusen.

Rocznik 96

1.6 (101KM)

Przebieg przy zakupie 140tys (ksiazka serwisowa to potwierdza ale niekoniecznie musi to byc prawda)

Co było:

- ele. szyby przód

- ele. szyberdach

- ele. lusterka

i chyba to wszystko :)

Co doszło:

- fele 16" ori Audi zdjete z B6

- lampy przod zespolone Depo ( + hid 6k cyfrowe przetwornice )

- lampy tył II lift

- białe boczne kierunki

- listwy dookoła szyb na taśmie 3M ( pewnie zaraz mi sie oberwie ze nie ori ale wydaje mi sie ze zle nie wyszlo, trzymaja sie bardzo dobrze )

- instalacja gazowa BRC sekwencja, butla w kole, wlew za klapką ( to zapewne kolejny powód za ktory urwiecie mi glowe ale ja nic złego nie powiem, instalacja bardzo dobra,kosztowała 2600, chodzi bez zarzutów, zaraz minie rok i ani jednego problemu z nią nie mialem i co najwazniejsze tak samo idzie na benzynie jak i na gazie tylko ze taniej :) )

- radio Alpine CDA-9886R

- wzmak Magnat 600W (modelu nie pamietam a nie chce mi sie do samochodu schodzic teraz )

- skrzynia z glosnikiem Sony Xplode 1200W ( cudowny miekki bass )

- alarm z domykaniem szyb i szyberdachu

- do tego zmienione 2 gorne przednie wahacze prawy i lewy ( bez wiercenia sie nie obeszło )

- wymienione prawe lozysko

W planach:

- chromy na zegary (na dniach dojdą)

- polerka ( tez na dniach )

- prawe duze lusterko

- grill z Ski (jesli uda mi sie kupic bo jak narazie to jest problem) albo poliftowy

- kierownica ( albo do obszycia albo zmiana kolumny kierownicy na nowsza w celu zalozenia 3 ramiennej kiery Sline na duzym wieloklinie)

- zderzak przod z Ski

- gleba ( tylko sie jeszcze zastanawiam ile dac w dół zeby nie przecholowac bo te polskie drogi i nasze zawieszenie... )

- zestaw glosnikow 13cm przod

- koncowka tlumika na jakas 2-rurke albo caly tlumik zeby tak fajnie mruczal :)

i chyba to naraze tyle. Jak jeszcze cos mi sie przypomni to dopisze.

Tak wygladala w dniu zakupu:

sta62202.jpg

A tak teraz:

dsc1d.jpg

dsc4.jpg

dsc5d.jpg

dsc6.jpg

dsc7t.jpg

dsc8.jpg

dsc9.jpg

dsc10.jpg

dsc11f.jpg

dsc12.jpg

dsc13.jpg

dsc14p.jpg

Opublikowano

Wszystko jest pieknie i z gutem :good: (oprocz tylko listw na tasmie ) :)

Opublikowano

wszystko spoko tylko ten silnik troszke kiszka, zmieniaj kiere na esowa i bedzie :good:

Opublikowano

ładne fotki;)

na plus

-koła

-lampy

-Alpine;p

na minus

- chrom na metry;)

ogólnie bardzo ok;)

Opublikowano

auto zrobione z klasą :good: na pierwszy ogień kiera do wymiany, odmłodzi znacznie wnętrze :cool1:

Opublikowano

auto zrobione z klasą :good: na pierwszy ogień kiera do wymiany, odmłodzi znacznie wnętrze :cool1:

Też tak myśle.

ładnie fotki zrobione

Opublikowano
  • Autor

Czyli te listwy wyczulem... :rolleyes:

Co do silnika to demonem szybkosci to on nie jest ale daje rade. Fakt czasami by sie przydało wieksze kopyto na 1 i 2 ale niestety nie mozna miec wszystkiego a w Olsztynie to i tak nie ma zbytnio gdzie przycisnac ( 2-3 ladne ulice z fotoradarami) bo reszta to (zeby nie przeklinac) jest beznadziejna - szkoda samochodu. Autko zostało wybrane sposrod 50, ktore wczesniej widzialem i tylko te bylo w dobrym stanie, reszta strasznie dobita z przebiegiem po 80-90 tys :naughty: (a podobno niemcy sa tacy pedantyczni... ) dlatego zrezygnowalem z mocniejszego silnika i klimy aby tylko auto bylo "zdrowe". Wazne ze jak narazie chodzi bez zarzutow.

Co do kierownicy to juz dawno mialem ochote zmienic tylko problem w tym ze na moim malym wieloklinie w gre chodzi tylko kiera z Ski z tymi doleczkami dookoła znaczka OOOO i ona mi tak jakos nie podchodzi...moze musze se na tapete na kompie wrzucic i z czasem sie przekonam :mysli:

Opublikowano

Super Furka. Bardzo ladnie wygląda z zewnątrz a i środeczek czysty i zadany. Silniczek masz taki jak ja więc wiem doskonale jak się jeździ. Niech inni mówią co chcą ale ja wiem że jak się rozpędzi to idzie i to nie źle. Pozdrawiam życze powodzenia w modach :hi:

Opublikowano

Jak już odkleiłeś 1.6 to i A4 też odklej :P

Opublikowano
  • Autor

Cicho, tam zadnego 1.6 nie bylo :gwizdanie:

P.S Myslalem nad tym... :rolleyes:

Opublikowano

Nie sluchaj ich, te chromy ladnie sie komponuja..:-)

Jakbys ja delikatnie obnizyl to krzywdy by chyba nie bylo..:-)

Opublikowano
  • Autor

Gleba bedzie ale pozniej. Teraz za srodek musze sie wziac i troche odnowic.

Opublikowano

Ładne jest, ale ja bez klimy bym nie kupił, silnik pomijam skoro Ci starcza.

No i jak mówią koledzy zmień kiere :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.