Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja tam muszę na tego spota w końcu trafić, ale w ten weekend nie wyda, bo cała chata gości...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem jak Wy ale ja już piję... w końcu butelkowa pogoda.

Ja jutro piję, bo Józef w domu, teraz nawet o browarze nie myślę, za 4 godziny do pracy jadę...

Nie ma picia :decayed: bo później co drugi będzie na kacu i na spota nie zajedzie :decayed:

Ja mam tak daleko że na piechotę nawalony mogę się przyczołgać :decayed:

Opublikowano

witam , chyba też wypada się wybrać na spota bo do 4 miesięcy mieszkam pod Wrocławiem i jeszcze nie wpadłem na spota ... tylko mnie nie pogońcie bo na tablicach DJ jeżdżę :)

Opublikowano

DJ jeżdżę :)

będzie disco :kox::radocha:

Opublikowano
  • Autor

W niedziele zajade hujdajem chyba ze polifta zrezam do końca ... Narazie nie mam weny jakoś :disgust:

Opublikowano

:hi :hi:

Opublikowano

W niedziele zajade hujdajem chyba ze polifta zrezam do końca ... Narazie nie mam weny jakoś :disgust:

Możesz nawet hulajnogą w niczym to nie przeszkadza :>
Opublikowano

W niedziele zajade hujdajem chyba ze polifta zrezam do końca ... Narazie nie mam weny jakoś :disgust:

Możesz nawet hulajnogą w niczym to nie przeszkadza :>

Dokładnie- byleś nie był z gołą d*pą :decayed:

Opublikowano

W niedziele zajade hujdajem chyba ze polifta zrezam do końca ... Narazie nie mam weny jakoś :disgust:

Możesz nawet hulajnogą w niczym to nie przeszkadza :>

:polew:

Dokładnie- byleś nie był z gołą d*pą :decayed

Możesz nawet hulajnogą w niczym to nie przeszkadza :>

:polew:

Dokładnie- byleś nie był z gołą d*pą :decayed

:polew:siuj i be

Opublikowano

Co chciał artysta w poście poniżej osiągnąć ??? burdel ??? - udało się :good:

Opublikowano

No :embarrassed: :no:ale Ty cholera szybki

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

dzień do :bry: Pany

Opublikowano

dzień do :bry: Pany

:hi: :hi:

Opublikowano

dzień do :bry: Pany

:hi: :hi:

A co Ty dopiero wstałeś?
Opublikowano
  • Autor

W niedziele zajade hujdajem chyba ze polifta zrezam do końca ... Narazie nie mam weny jakoś :disgust:

Możesz nawet hulajnogą w niczym to nie przeszkadza :>

Dokładnie- byleś nie był z gołą d*pą :decayed:

do moich ekshibicjonistycznych potrzebne będą :

1. odpowiednia ilość C2H5OH

2. dodatnia temperatura ( ok 25`C )

3. imprezowy nastrój

z tych trzech punktów na razie dwa można spełnić .

a co do spotu zagubiłem hujdaja w piątek rano i muszę skończyć audi do wieczora . Mam nadzieję że jest cały i zdrowy ... muszę w poniedziałek użyć opcji :szukaj::evil:

Opublikowano

O j**any .. jak można auto zgubić :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

miałem wyjazd firmowy do Zieleńca a auto zostało gdzieś za Wrocławiem bo przesiadłem się w autokar :naughty:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 15:49_________________________________________________rezanie lamp z polifta zakończyło się w 85% sukcesem :) Lampy świecą ale muszę je ustawić i podłączyć silniczki :cool1:

Opublikowano

:naughty:

ja dzisiaj jestem :good:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 16:58_________________________________________________a co z kierunkami USA? sprzedajesz?!

Opublikowano

Ja też dzisiaj jestem :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.