Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

qrczak coś zostaliście wczoraj na światłach :polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a bo ja Cię nie goniłem nawet :decayed:

to pali tyle, że jakbym próbował gonić, to pewnie by mi bak wyzerowało :naughty:

ale nie wiem, kto by był górą, bo ta bejca też się całkiem ładnie zbiera... :cool1:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 09:32_________________________________________________http://autokult.pl/2011/09/18/chinskie-podrobki-audi-a4-infiniti-ex-i-volkswagena-tiguana

:blink:

Opublikowano

To audi co stalo obok mnie zostało w tyle....

Opublikowano

On też Cię nie gonił :polew: nawet ja go wziąłem, choć szybko nie leciałem :tongue4:

ale przyznaję, że uciekłeś konkretnie. Żeby było Q to pewnie w ogóle byś pozamiatał tam

Opublikowano

Leszczyki... mało mocy trzeba więcej koxu dołożyć

Opublikowano
  • Autor

ciekawe jaki tam silnik w tej niby a4 siedzi :naughty: dobra podjeba nie jest zła za 20 tysi przytulił bym jakieś podjebane R8 :naughty:

Opublikowano

ciekawe jaki tam silnik w tej niby a4 siedzi :naughty: dobra podjeba nie jest zła za 20 tysi przytulił bym jakieś podjebane R8 :naughty:

:polew:

za 20 tysi to w takim R8 siedziałoby co najwyżej 1.1 z Sei'a Sporting :kox:

Opublikowano

ciekawe jaki tam silnik w tej niby a4 siedzi :naughty: dobra podjeba nie jest zła za 20 tysi przytulił bym jakieś podjebane R8 :naughty:

Rozpadło by się to pewnie po 10 tys km na naszych drogach :polew:

Opublikowano
  • Autor

to nie jest ważne talent mam to bym coś ulepił żeby trzymało się kupy. A zapieprzać by nie musiało ... ważne żeby się toczyło i kuło w oczy :polew: jeszcze bym gaz do pełni szczęścia wrzucił [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 18:05_________________________________________________UMARLI ?!

Opublikowano

Spoko loko ...wieczór przy winie płynie :good:

Opublikowano

Siema po kóła zimowe byłem w Bykowie jechałem nową obwodnicą :kox::naughty: 120 na godzinę :naughty:

Opublikowano

120 na godzinę :naughty:

Nie bałeś się ?? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

musiał przegonić klekota bo katalizator by się w końcu zapchał :) [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 22:22_________________________________________________ci którzy potrafią mieć dystans to wszystkich religii mogą to obejrzeć mając wole 1.5h :gwizdanie:

<object width="640" height="344"><param name="movie" value="http://www.megavideo.com/v/4Y12TDLH9743a6b5e99924688eab7c2817b60c1a2"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.megavideo.com/v/4Y12TDLH9743a6b5e99924688eab7c2817b60c1a2" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="640" height="344"></embed></object>

Opublikowano

musiał przegonić klekota bo katalizator by się w końcu zapchał :) [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 22:22_________________________________________________ci którzy potrafią mieć dystans to wszystkich religii mogą to obejrzeć mając wole 1.5h :gwizdanie:

<object width="640" height="344"><param name="movie" value="http://www.megavideo.com/v/4Y12TDLH9743a6b5e99924688eab7c2817b60c1a2"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.megavideo.com/v/4Y12TDLH9743a6b5e99924688eab7c2817b60c1a2" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="640" height="344"></embed></object>

Nauczysz się w końcu wstawiać filmiki ??? a jak nie to zwykły link wklej bo na to nie da się patrzeć :tongue4:

Oto link http://www.megavideo.com/?v=4Y12TDLH

Opublikowano
  • Autor

miało być w okienku a że ja mam html wyłączony to nie widze czy jest ok czy nie :naughty:

Opublikowano

Katalizator rok temu sprzedany panie kolego.

Opublikowano

Katalizator rok temu sprzedany panie kolego.

Jesteś pewnie, że tu chciałeś napisać ??

Opublikowano
o -S

Katalizator rok temu sprzedany panie kolego.

Jesteś pewnie, że tu chciałeś napisać ??

Sledzisz wątek???-do Szczurka pisałem :bicz2:
Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

to nie jest ważne talent mam to bym coś ulepił żeby trzymało się kupy. A zapieprzać by nie musiało ... ważne żeby się toczyło i kuło w oczy :polew: jeszcze bym gaz do pełni szczęścia wrzucił [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 18:05_________________________________________________UMARLI ?!

masz 2t pasów transportowych, ulepiłbyś coś napewno :naughty:

ja (prawie) żyje, bez neta, więc jestem jak jestem. ale w niedzielę zajadę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.