Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

mam neta w domu! :dance: :dance: :dance:

również dziękuję za zaproszenie na grilla i tak jak zapowiadałem, poprawiny u mnie w najbliższym czasie :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

poprawiny u mnie w najbliższym czasie :decayed:

:naughty:

Mam nadzieję że tym razem Karol z małżonką zaszczycą nas swoją obecnością :wink4:

Opublikowano

poprawiny u mnie w najbliższym czasie :decayed:

:naughty:

Mam nadzieję że tym razem Karol z małżonką zaszczycą nas swoją obecnością :wink4:

Słodziutkie lukrowe pączusie wzięły góre :)
Opublikowano
  • Autor

coś Karol milczy :przebiegly:

Opublikowano

jako, że nie mam pomontowanych gniazdek na piętrze, to albo internet (router+antena), albo pralka... :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

mam przedłużacz :naughty: a Piotrek ma zajebistą lampę z kartonem :polew: Możemy Ci pomóc

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

idę spać bo dzisiaj zaczynam nocki ... jakby się komuś nudziło to od 24:00 do 6:00 jestem na gg i forum :facepalm:

Opublikowano

jako, że nie mam pomontowanych gniazdek na piętrze, to albo internet (router+antena), albo pralka... :wallbash:

Pralka to raz w miesiącu :polew:
Opublikowano

jako, że nie mam pomontowanych gniazdek na piętrze, to albo internet (router+antena), albo pralka... :wallbash:

Pralka to raz w miesiącu :polew:

raz w miesiącu to się skarpetki zmienia, a dla jednej pary nie warto całego prania stawiać.[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 19:26_________________________________________________Maćku! Masz już to aero2? Działa to?

Opublikowano

Jestem. Nie było mnie bo nie miałem czasu na forum dzisiaj :thumbdown: Oczywiście jestem na imprezie bo impreza bez kierownika to nie impreza. Co do żonki to nie wiem bo na chwilę obecną jest etap inkubatora i nic się nie chce oprócz spania i jedzenia

Opublikowano
  • Autor

Masz już to aero2? Działa to?

czekać na sim trzeba 2 miesiące :blink: tyle mają zamówień że sie nie wyrabiają z produkcją

na chwilę obecną jest etap inkubatora

wezmę ogóry kiszone ktoś weźmie czekoladę i paluszki ... Będzie zadowolona :wink4:

Opublikowano

koledzy potrzebuję informacji gdzie we Wrocławiu lub okolicach dostanę części (blacharskie) do samochodów amerykańskich, gdzie jest ktoś kto chrom by mi położył i czy nakładki na błotniki chromowane ktoś sprzedaje. Z góry dzięki.

Opublikowano

:hi: :hi:

wezmę ogóry kiszone ktoś weźmie czekoladę i paluszki ... Będzie zadowolona :wink4:

Nie jada takich rzeczy... podniebienie wybredne :wallbash:

koledzy potrzebuję informacji gdzie we Wrocławiu lub okolicach dostanę części (blacharskie) do samochodów amerykańskich, gdzie jest ktoś kto chrom by mi położył i czy nakładki na błotniki chromowane ktoś sprzedaje. Z góry dzięki.

www.allegro.pl

Opublikowano

koledzy potrzebuję informacji gdzie we Wrocławiu lub okolicach dostanę części (blacharskie) do samochodów amerykańskich, gdzie jest ktoś kto chrom by mi położył i czy nakładki na błotniki chromowane ktoś sprzedaje. Z góry dzięki.

Na Dworcowej koło starego PKSu jest sklep do amerykańców i u mnie na muchoborze wielkim jest warsztat ale nie wiem czy części zamawiają itp.
Opublikowano

na allegro nie ma czegoś takiego, ale dzięki za podpowiedź. Szukałem już na innych forach i serwisach i zastaje jedynie sprowadzenie ze stanów, chyba że ktoś ma takiego na części gdzieś w szopie. A chodzi konkretnie o klapę tylną do forda f250 z 1991roku z silnikiem 7,3 diesla.

Opublikowano

Jestem. Nie było mnie bo nie miałem czasu na forum dzisiaj :thumbdown: Oczywiście jestem na imprezie bo impreza bez kierownika to nie impreza. Co do żonki to nie wiem bo na chwilę obecną jest etap inkubatora i nic się nie chce oprócz spania i jedzenia

A Ty co wodzirej :kox:
Opublikowano

:hi:

A Ty co wodzirej :kox:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

koledzy potrzebuję informacji gdzie we Wrocławiu lub okolicach dostanę części (blacharskie) do samochodów amerykańskich, gdzie jest ktoś kto chrom by mi położył i czy nakładki na błotniki chromowane ktoś sprzedaje. Z góry dzięki.

gdzieś na opolskiej widziałem części do amerykanów

Opublikowano
  • Autor

na allegro nie ma czegoś takiego, ale dzięki za podpowiedź. Szukałem już na innych forach i serwisach i zastaje jedynie sprowadzenie ze stanów, chyba że ktoś ma takiego na części gdzieś w szopie. A chodzi konkretnie o klapę tylną do forda f250 z 1991roku z silnikiem 7,3 diesla.

51.098331,16.938616 <- google it

Już sie wyspałem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.