Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Nie piję więcej we wtorek.....

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:wallbash: Dopiero dochodzę do siebie... jeszcze mam dzisiaj rozprawę w sądzie o 13:30 i muszę jakoś się do wiary doprowadzić :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

jak Ci jebną 2 na 5 w zawiasach to od razu wytrzeźwiejesz :naughty:

ja umieram po nockach ... mam nadzieje że odreaguję to w sobotę [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 14:44_________________________________________________Zakończenie brawurowej jazdy (brutalne +18)[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 17:29_________________________________________________dlaczego zawsze warto zapinać pasy

Opublikowano
:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: nauczyłeś się filmiki wstawiać :evil: Teraz wstawiaj coś nowego a nie starocie
Opublikowano
  • Autor

przepraszam tato poprawię się :good:

Kurak sobota aktualna ?

Opublikowano

:hi: piekny dzien dzisiaj mamy.....

foto322d.jpg

Opublikowano

Koledzy, poszukuje poliftowego grilla... Może ma ktoś takowy na zbyciu? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: piekny dzien dzisiaj mamy.....

foto322d.jpg

Wstał z ławki , otrzepał sie i już od rana pije w rynku ... :naughty:

Opublikowano

Kurak sobota aktualna ?

a co miało być w sobotę? :mysli:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 17:46_________________________________________________f63fd1c24552feb030a14fb71f3a0833.jpg?1317241835

Opublikowano
  • Autor

jakieś picie :drunk:;)

chyba zabolałem część userów na AKP

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1453352#1453352

przyjechał kilka razy na spot zabrał chłopaków na gokardy i wielki organizator. :gwizdanie:

Opublikowano

jakieś picie :drunk:;)

chyba zabolałem część userów na AKP

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1453352#1453352

przyjechał kilka razy na spot zabrał chłopaków na gokardy i wielki organizator. :gwizdanie:

Nie rozumiem tego napinania.... od początku izolowali się na boku a mnie szczerze mówiąc to yeahbało po kościach i śmiałem się z tego.

Nie ma co się przejmować i na siłę zmuszać ludzi.... pamiętajcie, że we własnym gronie zawsze będzie najlepiej. Są nowi i jak będziemy się integrowali to będzie git...

Co do picia... moja się rozchorowała Muszę czuwać na nimi i raczej w weekend nigdzie się nie udam

Opublikowano

ok, w sobotę u mnie. godzina dokładna będzie później, ale szykować się już, rezerwować czas. Kto będzie? Poprosze siostrę, to może porozwozi wieczorem ludzi :decayed:

Opublikowano

Chce ktoś kupić mojego polifta? Za 16k oddam

Opublikowano

ok, w sobotę u mnie. godzina dokładna będzie później, ale szykować się już, rezerwować czas. Kto będzie? Poprosze siostrę, to może porozwozi wieczorem ludzi :decayed:

Ja jak pisałem .... a we wtorek trochę w palnik dałem....

Opublikowano
  • Autor

Kurak ja z Ewą jesteśmy na 100% poproszę ją ładnie to zrobi nam sałatkę grecką albo z gyrosem :naughty:

Kaju nie rozpędzaj się :decayed: zrobiłeś zderzak przedni ?

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 19:51_________________________________________________Kurak ja z Ewą jesteśmy na 100% poproszę ją ładnie to zrobi nam sałatkę grecką albo z gyrosem :naughty:

Kaju nie rozpędzaj się :decayed: zrobiłeś zderzak przedni ?

[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 19:52_________________________________________________

Nie rozumiem tego napinania.... od początku izolowali się na boku a mnie szczerze mówiąc to yeahbało po kościach i śmiałem się z tego.

Nie ma co się przejmować i na siłę zmuszać ludzi.... pamiętajcie, że we własnym gronie zawsze będzie najlepiej. Są nowi i jak będziemy się integrowali to będzie git...

święta prawda ... tam dużo ludzi przestało przyjeżdżać min. przez ... a z resztą Wojtas czyta to się opanuję :polew:

Opublikowano

Kurak ja z Ewą jesteśmy na 100% poproszę ją ładnie to zrobi nam sałatkę grecką albo z gyrosem :naughty:

super :good:

z gyrosem? :slina:

Opublikowano

Chcę sprzedać tak jak stoi, bo już kupiłem drugie audi, więc tutaj już nie będę wkładał, jedynie co zrobie, to zmienie olej i klocki, bo się kończą, rozrząd po wymianie, wahacze i końcówki nowe, zbieżność ustawiona, nosz kurrrwa, za tą cene polifta to nawet bez całego zderzaka mądry by wziął. Nie oszukujmy się, nic tutaj nie trzeba wkładać w to auto, dokładke za 50zł można wyhaczyć, osłonę pod silnik kompletną z śrubami 150, dużo wkładu? Do pełna jeszcze zatankuje.

Opublikowano

Chcę sprzedać tak jak stoi, bo już kupiłem drugie audi, więc tutaj już nie będę wkładał, jedynie co zrobie, to zmienie olej i klocki, bo się kończą, rozrząd po wymianie, wahacze i końcówki nowe, zbieżność ustawiona, nosz kurrrwa, za tą cene polifta to nawet bez całego zderzaka mądry by wziął. Nie oszukujmy się, nic tutaj nie trzeba wkładać w to auto, dokładke za 50zł można wyhaczyć, osłonę pod silnik kompletną z śrubami 150, dużo wkładu? Do pełna jeszcze zatankuje.

Osłona jakaś o Gniadego chyba leży to za flaszkę oddamy :polew: :polew: Kurde no szkoda, żeby mnie impra minęła... porozmawiam jutro z moją Panią czy da sobie radę sama wieczorem.

Opublikowano

O. no widzisz, jak będziecie mieli dokładkę to ją się ubierze całkiem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.