Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomógłbym, ale niestety mam zajecia od 9 do 17:30 :disgust:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

pijemy coś jutro ? :gwizdanie:

przydalby sie ktos z Vagiem

sprawdzic bledy zrobic logi

mam stary kabel nawet nie kkl nie wiem czy to podejdzie do allroada :kwasny:

Opublikowano

:hi:

panowie mam pytanko i prosbe

jest ktos z Wrocka albo okolic wony jutro popoludniu

znajomek ma Allroada do oblookania i przydalby sie ktos z Vagiem

sprawdzic bledy zrobic logi

bedzie ktos chetny??

dzieki wielkie

Niech kolega podjedzie na spoty a nie tylko o vaga potraficie pisać....

Ręce opadają.... kable są, vagi są ... jak się ktoś wyłamie to pomoże a jak nie to zapraszamy na spoty.

Opublikowano
  • Autor

olovski

Miejsce pobytu: Zabrze

Województwo: śląskie

:naughty:

niech zabierze allroada na spacer pod milenijny wszyscy oglądniemy :naughty:

pijemy coś jutro czy nie bo nie wiem jak sie nastawiać :wink4:

Opublikowano

heh no okazuje sie ze kolo tylko byl we Wrocku a mieszka w Kepnie wiec za daleko zeby kogos sciagac

szczuraz,qrczak91 dzieki chlopaki za checi :hi:

hornet ale z ciebie luj moze ty pojezdzisz na spoty do Gliwic czy Katowic co??

jakbys nie zauwazyl to byla prosba do ludzi ktorzy chcialiby pomoc bo maja poprostu gest dla znajomkow z klubu czego nie mozna powiedziec o tobie faktycznie

Ręce opadają.

szczuraz chetnie bysmy go podprowadzili ale to 70km wiec raczej wlasciciel nie bedzie chetny na taka wycieczke haha

no chyba ze zalatwi wszystkie kwity i okaze sie ze jutro odrazu kumpel ja wezmie wiec mozesz podac dokladniej gdzie ten milenijny jest :) nie wykluczone ze wpadniemy :)

Opublikowano

olovski

Miejsce pobytu: Zabrze

Województwo: śląskie

:naughty:

niech zabierze allroada na spacer pod milenijny wszyscy oglądniemy :naughty:

pijemy coś jutro czy nie bo nie wiem jak sie nastawiać :wink4:

Ja jutro się opisze w sprawach alkoholowych itp. [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:26_________________________________________________Dobra ja się pisze na sobote +cycki.
Opublikowano
  • Autor

ja też + Ewa

Piotrek ? Karol ? Tomek ?

Opublikowano

heh no okazuje sie ze kolo tylko byl we Wrocku a mieszka w Kepnie wiec za daleko zeby kogos sciagac

szczuraz,qrczak91 dzieki chlopaki za checi :hi:

hornet ale z ciebie luj moze ty pojezdzisz na spoty do Gliwic czy Katowic co??

jakbys nie zauwazyl to byla prosba do ludzi ktorzy chcialiby pomoc bo maja poprostu gest dla znajomkow z klubu czego nie mozna powiedziec o tobie faktycznie

Ręce opadają.

szczuraz chetnie bysmy go podprowadzili ale to 70km wiec raczej wlasciciel nie bedzie chetny na taka wycieczke haha

no chyba ze zalatwi wszystkie kwity i okaze sie ze jutro odrazu kumpel ja wezmie wiec mozesz podac dokladniej gdzie ten milenijny jest :) nie wykluczone ze wpadniemy :)

1. luja poszukaj po rodzinie

2. Zrobiłem dla ludzi z klubu więcej niż możesz sobie pomyśleć.

3. Następnym razem ustalaj szczegóły a nie dooopę trujesz jak gość był przelotem we Wrocku....

Opublikowano

1. luja poszukaj po rodzinie

2. Zrobiłem dla ludzi z klubu więcej niż możesz sobie pomyśleć.

3. Następnym razem ustalaj szczegóły a nie dooopę trujesz jak gość był przelotem we Wrocku....

1 wystarczy ze ciebie znalazlem drugiego takiego nie ma

2 nic mi o tym nie wiadomo a z tego co piszesz wynika ze nie masz ochoty nic wiecej zrobic

3 ustalam szczegoly nie widac / moze i Kepnie chlopaki organizuja sobie spoty ciezko zrozumiec

Opublikowano

ja też + Ewa

Piotrek ? Karol ? Tomek ?

My wypadamy. Weekend już zaplanowany. Z resztą pogoda ma być kiepska. W niedzielę na spocie będę :good:

Opublikowano
  • Autor

w przypadku złej pogody i braku zadaszenia proponuję jakiś mały pub (może pod nasypem ?) piwo tam tanie . Posiedzimy , pogadamy jak sie zaopatrujecie ?

Opublikowano

w przypadku złej pogody i braku zadaszenia proponuję jakiś mały pub (może pod nasypem ?) piwo tam tanie . Posiedzimy , pogadamy jak sie zaopatrujecie ?

:good:
Opublikowano

ja nie wiem jak to będzie... chętnie bym wpadł, ale zobaczę, jak wyjdzie z czasem i wszystkim. Jutro się odezwę

Opublikowano
  • Autor

ja dzisiaj odpadam :bag:

Opublikowano

Na browary nie mogę :wallbash: bo mam roczek u brata w Nysie ale postaram się na 18 być w Niedziele

Opublikowano

Strzelam focha na dziś i jutro :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano
  • Autor

wyższa siła nic się nie da zrobić :kwasny: Nawet jakbym poszedł to nie mógł bym pić bo muszę być pod telefonem i mobilny :wallbash:

Opublikowano

:hi:

ale lipa

Opublikowano

Ja też dzisiaj odpadam :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

1850204806

jak takie coś na srebrnym bedzie wyglądało ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.