Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ide do karfura po skrzydełka i sześciopak-sobota.Szczurek może byc dobrze.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zjedz i wypij za mnie ... Raz w tygodniu wypada sobota a tu zawsze kur... coś :thumbdown:

zastanawiam sie nad tymi lampami bo gość dał dobrą cenę. Dzwoniłem niby nie są uszkodzone i daje wkłady pod żarówki. W poniedziałek kończy się aukcja to zobaczymy czy się będą o nie bili .

Opublikowano

te lampy... może być ładnie :kox: może nie aż tak ładnie, jak na białym, ale też powinno być ok :decayed:

Opublikowano

Na moje oko to do srebrnego tylko ori. To będzie dziwnie wyglądało. Jest B7 avant na forum z takimi lampami i chyba srebrny i jakoś to nie gra... zaraz poszukam wątku.

Znalazłem....

dsc00735wc.jpg

A tu cały wątek.http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=174421.90

Opublikowano

Niee dawaj takich lamp :thumbdown: Jezeli to 2 lift, nic ciekawszego nie ma do b5 póki co ..... :good:

Opublikowano

Pany macie namiar na kogoś kto handluje dywanikami samochodowymi :-)? :hi: Potrzebowałbym do b6 coś ...

Opublikowano

:hi:

możliwe, że mnie nie będzie dzisiaj. Po 16 spodziewam się gości i raczej do 18 się nie wyrobimy. Poza tym, auto jest niesprawne :wallbash: po powrocie z warsztatu nie mam kierunkowskazów, awaryjnych ani żadnego oświetlenia (poza światłami dziennymi). Może jakiś przekaźnik... :mysli:

namiaru na dywaniki niestety nie posiadam :no:

Opublikowano

:hi:

możliwe, że mnie nie będzie dzisiaj. Po 16 spodziewam się gości i raczej do 18 się nie wyrobimy. Poza tym, auto jestjavascript:void(0); niesprawne :wallbash: po powrocie z warsztatu nie mam kierunkowskazów, awaryjnych ani żadnego oświetlenia (poza światłami dziennymi). Może jakiś przekaźnik... :mysli:

namiaru na dywaniki niestety nie posiadam :no:

Polecałem Ci mechanika [kolege] solidniejszego i tańszego :tongue4:
Opublikowano

Pany macie namiar na kogoś kto handluje dywanikami samochodowymi :-)? :hi: Potrzebowałbym do b6 coś ...

Jedź w niedzielę na giełdę samochodową. Jak się wchodzi na nią to stoją z dywanikami. Do wyboru do koloru.

Opublikowano

Ma ktoś jakieś informacje/doświadczenia z warsztatem zajmującym się skrzyniami biegów na rakowieckiej?

Mam zamiar oddać tam auto bo skrzynia złapała tryb awaryjny... Jak na razie byłem tam na diagnozie (jakiś elektromagnes robi zwarcie i lewarek do wymiany...szacowany koszt 450zł) i umówiłem się na wtorek, ale wcześniej chciałbym zasięgnąć informacji na temat tego warsztatu :)

Opublikowano
  • Autor

ojciec robił tam automata i nie miał zastrzeżeń.

Gniady zjechałem do wro dopiero o 0:40 więc już nawet nie dzwoniłem ...

Opublikowano

ojciec robił tam automata i nie miał zastrzeżeń.

Ok, dzięki za odpowiedź :wink4:
Opublikowano
  • Autor

kto będzie dzisiaj ?

Opublikowano

Pany macie namiar na kogoś kto handluje dywanikami samochodowymi :-)? :hi: Potrzebowałbym do b6 coś ...

MCM mroziński na slężnej koło stacji shell.

Opublikowano
  • Autor
:bry:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 07:23_________________________________________________pany moje zimówki na alusach ATS 15 cali idą pod młotek jakby kogoś interesowało to dzwonić jutro lecą w giełdę. Potrzebne mi siano na zderzak ze spryskami :decayed:
Opublikowano

Pany macie namiar na kogoś kto handluje dywanikami samochodowymi :-)? :hi: Potrzebowałbym do b6 coś ...

Siema

Naprawdę polecam do b6 ori dywaniki a nie podróby.

Jak zagadasz na forum , to ktoś z rabatem weźmie Ci z Aso taniej niż podróby na Allegro

Za gumowe przody płaciłem w Aso bez rabatu ok 120 pln

Za porządne podróby zapłacisz 100

Jak kupisz gówno na giełdzie za 50 pln, będziesz klął po miesiącu.

Często na forum pojawiają się prawie nówki, zagadaj do Siemiana

Pozdro

PS Ziomy ,dawno mnie nie było ale postaram się w końcu podlecieć na spota :naughty:.

Opublikowano
  • Autor

zbieraj rodzinkę i wpadaj :wink4:

Opublikowano

zbieraj rodzinkę i wpadaj :wink4:

No co Ty

To ma być relax :polew:

Opublikowano

zbieraj rodzinkę i wpadaj :wink4:

No co Ty

To ma być relax :polew:

E tam nie narzekaj .
Opublikowano
  • Autor
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.