Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Karol coś się nie odzywa ... bardzo podejrzane :mysli:

Opublikowano

Ktory Karol? :D:D:D

Opublikowano
  • Autor

Hornet :wink4:

:bry:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Karol coś się nie odzywa ... bardzo podejrzane :mysli:

Może daje po instalacji :kox:
Opublikowano

Dobra jestem... parę dni mnie nie ma i już tęsknota :polew: Ostatnio trochę :drinks: ale już jest ok.

PILNE !!!!!

Piotrek popraw CV i wpisz co robiłeś w tych firmach sprawa pilna bo przy takim cv nie ma jak pchać dalej !! Jak najszybciej. Chyba nie muszę mówić, żeby zrobić tuning Cv pod ogłoszenie. Czekam zatem na poprawione na maila.

Co tam się działo na spocie ??

Opublikowano
  • Autor

postali pogadali ... obyło się bez fajerwerków :wink4:

Karol wiesz ile Evo krzyczy za pomiar dynometem ? Nie chce mu d*py zawracać a pytam z czystej ciekawości bo w przyszłym tygodniu potrzebuję mieć świeży wykres. Niby pomiary na tym są miarodajne jak ktoś potrafi to poprawnie obsługiwać. Jak nie to zostaje mi stacjonarka w jetroniku albo u Mirasa.

Opublikowano

postali pogadali ... obyło się bez fajerwerków :wink4:

Karol wiesz ile Evo krzyczy za pomiar dynometem ? Nie chce mu d*py zawracać a pytam z czystej ciekawości bo w przyszłym tygodniu potrzebuję mieć świeży wykres. Niby pomiary na tym są miarodajne jak ktoś potrafi to poprawnie obsługiwać. Jak nie to zostaje mi stacjonarka w jetroniku albo u Mirasa.

Nie wiem. Napisz do Niego :good:

Opublikowano
  • Autor

Dobre rano :gicior:

Opublikowano

bry wszystkim

kto wymyslil wyklady o 7:30 z rana :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

pewnie ten sam który mi każe wyjeżdżać do pracy o 5:10 :naughty: kawał gnoja z niego

Opublikowano

bry wszystkim

kto wymyslil wyklady o 7:30 z rana :wallbash:

Niektórzy kafelki już od 6.00 wykładają.
Opublikowano
  • Autor

robicie jakiś pociąg dla VIPów czy jak ?! :polew:

Kurak pisz jak sprawę z autem załatwiłeś

Opublikowano

nie załatwiłem. Jestem całkowicie załamany i nie wiem, co mam robić. Trochę za dużo tego się nazbierało... :thumbdown: ale nie odpuszczę im!

Opublikowano
  • Autor

jak rozjebali to niech robią na swój koszt. Nie widzę innej opcji. Najpierw niech podpiszą oświadczenie ze to oni przeprowadzili dewastację parówy a potem niech robią. W ostateczności zostaje UOKIK ... a tam sie chłopy nie pier**lą :naughty:

Opublikowano

co sie stalo jak mozna wiedziec ? :) ktorego mechanika unikac ?

Opublikowano

robicie jakiś pociąg dla VIPów czy jak ?! :polew:

Kurak pisz jak sprawę z autem załatwiłeś

Jaki pociąg gdzie chcesz jechać też jesteś bez samochodu k**wa przestańcie.
Opublikowano

co sie stalo jak mozna wiedziec ? :) ktorego mechanika unikac ?

RS Serwis, Roman Śmietanka :wallbash:

Mieli zrobić rozrząd, czujnik temperatury i olej w skrzyni (sprawdzić, ew. uzupełnić).

Moje uwagi:

1. Dostałem smsa z wyceną: 818zł. Na miejscu okazało się, że muszę zapłacić 897zł. Dałem 880, bo tyle tylko miałem przy sobie.

2. W tej cenie nie zrobili skrzyni, chociaż mieli ją zrobić.

Po odebraniu auta:

3. Czujnik temperatury wciąż źle pokazuje (może styki nie łączą, więc przeżyję)

4. Silnik wycieraczek przednich się zacina, wycieraczki nie działają poprawnie, nie składają sie do końca i po ich użyciu coś strzela wewnątrz deski rozdzielczej - zauważone na placyku pod warsztatem, zgłosiłem od razu.

5. Nie działają kierunkowskazy i awaryjne. Same światła są ok, bo dostaje potwierdzenie użycia alarmu.

Auto trafia z powrotem do RS Serwisu, w poniedziałek:

6. Mieli się odezwać zanim cokolwiek ruszą, tymczasem dzwonię dzisiaj i się dowiaduję, że auto już gotowe, wycieraczki chodza pięknie, ale jest mały problem...

7. ...mianowicie, przy naprawie wycieraczek, pękła szyba czołowa (podobno pęknięcie na 10cm)

8. Przez telefon dowiaduję się, że skoro szyba była pęknięta już wcześniej (pajączek od kamienia, średnica 1cm), chcą się "dogadać", co do wymiany szyby

9. Również przez telefon dowiaduję się, że zatarte mechanizmy wycieraczek, to wada fabryczna, która prędzej, czy póxniej by wyszła i że przy tym, co oni zrobili, nie było możliwości, żeby to zostało przez nich uszkodzone (czyt. chcą, żebym wybulił za naprawę)

10. Brak informacji dotyczącej kierunkowskazów i awaryjnych

Troche za dużo tego... Nie sądziłem, że aż tak mi spieprzą auto.

Podobno wycieraczki już działają bez zarzutu :good:

Trochę mnie unieruchomił tydzień bez auta, jednak mam kawałek na uczelnię...

Jutro jadę i będę dyskutował, chociaż nie wiem, jak to będzie. Chcę zadzwonić wcześniej na infolinię UOKiK i zapytać, co oni o tym sądzą.

W związku z powyższymi, jeśli nie będe miał auta w niedzielę, nie ma mnie na spocie :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.