Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz możesz wozić spokojnie laptopa na fotelu pasażera :wink4: Zobaczymy ile czasu minie zanim zacznie Cię irytować każdorazowe otwieranie jak ktoś będzie się dosiadał :naughty:

Ja mi padaczka tesciowa wyzdrowieje to dopiero zaczynam mysleć o wyjściu na piwo :disgust:

podaj rosyjski lek z pieprzem - do soboty powinna być jak nowa :tongue4:

Dzięki wielkie :notworthy:

No problem jakby Ci coś nie szło to dzwoń tel. masz na górze wątku. :wink4: [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:57_________________________________________________

wlazłem przypadkowo w filmik Orki trzeba go ściągnąć kiedyś na spota bo ostatnio rozmawiałem z nim ze 3 miechy temu. Grubą ma tą glebę .... zazdroszczę mu :slina:

Był ostatnio jak było jeszcze ciepło -trochę poobijana ta gablota :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 15:22_________________________________________________

Dzięki Maciek za pomoc :notworthy: zaraz założę wątek[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 21:51_________________________________________________wątek założony:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=226013.0

zakodowałem sobie zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/h i otwieranie po wyjęciu kluczyka. ale bajer! :kox:

mnie wkurwiało takie otwieranie zamykanie zamków.
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

może i poobijana ale gleba , fela i zderzak są mega kox :kox:

Opublikowano

zostawilem zonie auta :D wniosek nie dawac kobiecie swojego auta :D cale szczecie ze jej i mojej audiczce nic sie nie stalo :D

http://www.nj24.pl/content/view/14062/139/

http://www.nj24.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=123&func=viewcategory&catid=2535

Opublikowano

teraz możesz wozić spokojnie laptopa na fotelu pasażera :wink4: Zobaczymy ile czasu minie zanim zacznie Cię irytować każdorazowe otwieranie jak ktoś będzie się dosiadał :naughty:

Ja mi padaczka tesciowa wyzdrowieje to dopiero zaczynam mysleć o wyjściu na piwo :disgust:

podaj rosyjski lek z pieprzem - do soboty powinna być jak nowa :tongue4:

Dzięki wielkie :notworthy:

No problem jakby Ci coś nie szło to dzwoń tel. masz na górze wątku. :wink4: [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:57_________________________________________________

wlazłem przypadkowo w filmik Orki trzeba go ściągnąć kiedyś na spota bo ostatnio rozmawiałem z nim ze 3 miechy temu. Grubą ma tą glebę .... zazdroszczę mu :slina:

A przypadkiem to nie jego aukcja? Auto wydaje się to samo... http://allegro.pl/zderzak-przod-zderzak-tyl-audi-s4-b5-komplet-raryt-i1880471173.html
Opublikowano
  • Autor

kurde faktycznie ... rozbiera na manel :mysli:

Trezor co ty masz z tą kobietą :polew: jak nie osłona to latarnia :naughty:

Opublikowano

kurde faktycznie ... rozbiera na manel :mysli:

Chciałem brać od niego zderzak przedni... ale skrzynia się sypnęła... 800pln popłynąłem...i nie styka już siana :wallbash:
Opublikowano

Gleba i fela idealna na wrocek :kox: Rozbiera bo szuka polifcie zderzaków, moze bedzie polifta rezał ...

Opublikowano

zostawilem zonie auta :D wniosek nie dawac kobiecie swojego auta :D cale szczecie ze jej i mojej audiczce nic sie nie stalo :D

http://www.nj24.pl/content/view/14062/139/

http://www.nj24.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=123&func=viewcategory&catid=2535

współczucia :shocked: najważniejsze że żonie nic nie jest :confused4:

Opublikowano

zostawilem zonie auta :D wniosek nie dawac kobiecie swojego auta :D cale szczecie ze jej i mojej audiczce nic sie nie stalo :D

http://www.nj24.pl/content/view/14062/139/

http://www.nj24.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=123&func=viewcategory&catid=2535

współczucia :shocked: najważniejsze że żonie nic nie jest :confused4:

ale moja A4 cala tylko znizki poleca , ale sprawdzalem online i kolo 100zl wiecej tylko wyjdzie , a wiec najwazniejesze ze zona cala i audiczka :D

za tydzien wracam i zabieram auto i wpadam na spota w koncu :D

Opublikowano

najlepiej, jakbyś się wcześniej odezwał, bo tutaj ostatnio krucho z aktywnością spotową, ale planujemy grilla :good:

Opublikowano

Kurde, może i ja bym się wybrał... Teraz w końcu nic mnie nie hamuje... :gwizdanie:

Opublikowano

Od czwartku mnie nie ma.... pojawię się w przyszłym tygodniu.........

Opublikowano

Znowu jak ja chce się zjawić, to horneta nie ma...

Opublikowano
  • Autor

ale my będziemy :)

ja mam dzisiaj nockę to jak komuś się nudzi możemy naklepać parę stron :gwizdanie:

Opublikowano

ja za 3 godziny na firme jade i do roboty... a mowilem wam, ze na wroclaw na stale jezdze? astry, wroclawski park technologiczny... wiec niedaleko miejsca spotow :)

Opublikowano
  • Autor

można nawet powiedzieć że na przeciwko mojego domu :naughty: Ja mieszkam na domkach za orlenem

Opublikowano

Chociaż ja się dzisiaj przywitam :hi:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:bry:

:polew:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 22:13_________________________________________________MRC WIDEBODY S4 - THE SEQUEL 204.4MPH

około 330 km/h :shocked:[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 22:29_________________________________________________

wlazłem przypadkowo w filmik Orki trzeba go ściągnąć kiedyś na spota bo ostatnio rozmawiałem z nim ze 3 miechy temu. Grubą ma tą glebę .... zazdroszczę mu :slina:

na gg ma opis "I BUM :((("

ktoś wie, co się stało?

Opublikowano
  • Autor

Pokiereszował furę . Chciałem żeby wpadł w sobotę na pizze i piwko ale coś chłop nastroju niema.

Widziałem dzisiaj Audi RS2 :naughty: to już drugie we Wrocławiu. Cinek ze swoim niebieskim RS2 ma nareszcie czarną D2 RS2 konkurencję.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.